Kolekcja Cool – metalowe lampy dla minimalistów od Frandsen Lighting

Kolekcja Cool – metalowe lampy dla minimalistów od Frandsen Lighting 1

Jeżeli zasada „mniej znaczy więcej” to jedna z głównych reguł, którymi kierujecie się w trakcie planowania wystroju swoich wnętrz, to coś nam podpowiada, że metalowe lampy z kolekcji Cool zaprojektowanej przez duńską markę Frandsen Lighting idealnie wpiszą się w Wasze oczekiwania i preferencje.

Dlaczego metalowe lampy dla minimalistów? Bo bardziej oszczędnie już chyba naprawdę być tutaj nie może. Ograniczony do minimum kształt podstawy i wkręcona w oprawkę żarówka pozbawiona jakiegokolwiek klosza czy abażura – to jeden z oświetleniowych trendów, który nie pierwszy już sezon zalicza się do grona najgorętszych. Również w kwestii kolorystyki jest w tej kolekcji niezwykle skromnie – zasadniczo wybór ogranicza się tutaj do czerni, miedzi lub mosiądzu.

Dużo bardziej różnorodnie jest jednak w kontekście rodzajów lamp składających się na kolekcję Cool – do wyboru macie zarówno lampy wiszące, stołowe, podłogowe, jak i kinkiety, czyli wszystko co niezbędne, aby móc z sukcesem stworzyć zróżnicowany system oświetleniowy w każdym minimalistycznym wnętrzu, niezależnie od jego przeznaczenia i zastosowania.

Kolekcja Cool – metalowe lampy dla minimalistów od Frandsen Lighting 2
2
2
Kolekcja Cool – metalowe lampy dla minimalistów od Frandsen Lighting 3
2
Kolekcja Cool – metalowe lampy dla minimalistów od Frandsen Lighting 4
2

Właścicielem marki SfMeble® jest DESIGN AG Anna Guenther (adres prowadzenia działalności: Jurajskie Wzgórze 14, 32-087 Bibice, Polska ) wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Wójta Gminy Zielonki pod numerem 3920, NIP 6772309195, REGON 120798841.Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookies znajdziesz w naszej Polityce prywatności sklepu sfmeble.pl