Król Lew i spółka – akcesoria dziecięce ze zwierzątkami zawsze mile widziane

Król Lew i spółka – akcesoria dziecięce ze zwierzątkami zawsze mile widziane 1

Czym warto kierować się w trakcie planowania wystroju pokoju dziecięcego? Przede wszystkim kwestiami praktyczno-użytkowymi, jak również osobowością oraz indywidualnymi preferencjami dziecka. Jest jednak kilka takich trików, które sprawdzają się niemalże w każdym przypadku – akcesoria dziecięce ze zwierzątkami zawsze są tutaj mile widziane, zwłaszcza jeśli przy okazji są to również ulubieni bohaterowie kreskówek i filmów. A skoro do kin trafia właśnie remake naszej ulubionej bajki z dzieciństwa, to świetny pretekst, aby wybrać się w małą podróż sentymentalną – zapraszamy na przegląd akcesoriów dla dzieci z motywem zwierząt. Okazuje się, że są one nie tylko przyjemne dla oka, ale i całkiem przydatne…

Zastawa stołowa dla dzieci – w miłym towarzystwie wszystko smakuje lepiej

Nawet jeśli nasze dziecko nie zalicza się do grona niejadków, problemem bardzo często pozostaje umiejętność skoncentrowania się na posiłku. A tak się składa, że naczynia dla dzieci z kolorowymi zwierzakami mają dużo większą szansę na przykucie jego uwagi niż nudne talerze jednokolorowe. Nie łudźmy się, sama zastawa dziecięca cudów nie zdziała, jeśli jednak w trakcie posiłku dodatkowo wzbudzimy zainteresowanie dziecka wymyślanymi na poczekaniu historiami z udziałem zwierzaka zdobiącego miskę lub kubek, na pewno będzie zdecydowanie łatwiej.

Kosze i pojemniki na zabawki dla dzieci – czym skorupka…

Nie chcecie, żeby Wasze dziecko wyrosło na bałaganiarza? Pomóżcie mu zatem nabrać odpowiednich nawyków, już od najmłodszych lat. Nawet dwuletnie dziecko jest już w stanie poradzić sobie ze sprzątaniem po skończonej zabawie. Samo z siebie zapewne nie zrobi tego zbyt chętnie, dlatego warto to robić w formie zabawy. Kto pierwszy pozbiera wszystkie klocki i umieści je w koszu na zabawki? Komu uda się znaleźć wszystkie dinozaury w pokoju i włożyć je do pojemnika? Możliwości macie całe mnóstwo, wcześniej warto jednak zadbać o odpowiednie pojemniki do przechowywania zabawek – z autopsji wiemy, że te z uśmiechniętymi zwierzakami sprawdzają się najlepiej. I koniecznie pamiętajcie, żeby umieścić je w miejscu, do którego dziecko będzie mogło samodzielnie dosięgnąć.

Dekoracyjne lampki nocne dla dzieci zwierzątka – razem raźniej!

Początki spania we własnym pokoju bywają trudne dla zdecydowanej większości dzieci. Często dochodzi również do tego lęk przed ciemnością. Na ratunek już spieszą lampki nocne w kształcie zwierzątek – w trakcie dnia świetnie sprawdzą się w charakterze dyskretnej dekoracji do pokoju dziecięcego, nocą z kolei dodadzą otuchy i odwagi. Zerknijcie do oferty krakowskiej marki Little Lights, a przekonacie się, że w otoczeniu tych pięknych lampek pokój dziecięcy stanie się dużo bardziej przyjazny, zarówno w nocy, jak i za dnia.


Król Lew i spółka – akcesoria dziecięce ze zwierzątkami zawsze mile widziane 2
2
2
Król Lew i spółka – akcesoria dziecięce ze zwierzątkami zawsze mile widziane 3
2
Król Lew i spółka – akcesoria dziecięce ze zwierzątkami zawsze mile widziane 4
Zobacz kolejne 17 produktów Pokaż więcej 47 17 30 2

Właścicielem marki SfMeble® jest DESIGN AG Anna Guenther (adres prowadzenia działalności: Jurajskie Wzgórze 14, 32-087 Bibice, Polska ) wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Wójta Gminy Zielonki pod numerem 3920, NIP 6772309195, REGON 120798841.Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookies znajdziesz w naszej Polityce prywatności sklepu sfmeble.pl