Likwidacja magazynu

Śpiesz się! Promocja tylko do wyczerpania zapasów!

Lokalizacja naszego magazynu nie będzie już ta sama. A to oznacza przeprowadzkę z 4000m2 na 6000m2 i... ogromną wyprzedaż starego magazynu. (9000 mebli, akcesoriów oraz oświetlenia) Taka okazja tylko teraz, aż do wyczerpania zapasów! Dodatkowo skorzystaj z darmowej dostawy przy płatności PayU i BLIK!

Dotyczy wybranego asortymentu i nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi i rabatowymi!

start sfmeble.pl

W 2009r. stawiamy pierwszy krok na świecie home designu i wprowadzamy na rynek sklep internetowy oferujący meble, oświetlenie i akcesoria wystroju wnętrz.

rozwój i współpraca

W poszukiwaniu nowych możliwości i inspiracji zapraszamy do współpracy zagraniczne marki wnętrzarskie, takie jak: KARE, Actona, WOLF MÖBEL, Innovation czy Light&Living.

OTWARCIE PIERWSZEGO SHOWROOMU

Nasza oferta stale się powiększa, dlatego po 4 latach obecności w branży podejmujemy nowe wyzwanie i otwieramy w Krakowie showroom sfmeble.pl.

otwarcie salonu kare w krakowie

Kilkuletnia współpraca ze znaną niemiecką marką pozwala nam zrealizować kolejne marzenie – w 2015 roku otwieramy pierwszy w Polsce salon KARE Design o powierzchni 1000 m2.

ponad 220 tys. klientów

Ciągła praca nad rozwojem sklepu pozwala nam zyskać zaufanie ponad 220 tysięcy zadowolonych klientów. W 2018 roku w swojej ofercie posiadamy 40 tysięcy produktów od 100 marek wnętrzarskich.

CZAS NA \o/ONDER!

10-letnie doświadczenie połączone z pasją do pięknych wnętrz i doskonałą znajomością trendów inspiruje nas do stworzenia kolejnego projektu – w 2019 r. ruszamy ze sklepem on-line wonder.pl!

Odkryj wonder.pl

Aktualne trendy nie mają przed nami tajemnic

Zainspiruj się!

Właścicielem marki SfMeble® jest DESIGN AG Anna Guenther (adres prowadzenia działalności: Jurajskie Wzgórze 14, 32-087 Bibice, Polska ) wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Wójta Gminy Zielonki pod numerem 3920, NIP 6772309195, REGON 120798841.Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookies znajdziesz w naszej Polityce prywatności sklepu sfmeble.pl