Kolekcja Finca

Kolekcja Finca 1

Kolekcja Finca to patchworkowe meble w stylu vintage autorstwa niemieckiej marki KARE Design w pełni zasługujące na miano designerskich.

 

To nie tylko kolekcja pełna wdzięku, ale i kontrastów oraz sprzeczności – ponadczasowa przytulność drewna zestawiona tutaj została z awangardowym charakterem mozaikowych frontów i blatów. Dla równowagi zastosowana została stonowana i naturalna kolorystyka oraz koronkowa ornamentyka o subtelnej urodzie. Dyskretny urok kolekcji Finca kryje się również w detalach – zwróćcie tylko uwagę na finezyjne uchwyty zarówno o różnych kształtach, jak i materiałach wykonania. Czeka tu jeszcze na Was szeroki wybór wchodzących w skład tej serii elementów – to zarówno meble do salonu i jadalni, jak i sypialni, a nawet domowego biura.

Kolekcja Finca 2
2
Kolekcja Finca 3
2
Kolekcja Finca 4
2

Właścicielem marki SfMeble® jest DESIGN AG Anna Guenther (adres prowadzenia działalności: Jurajskie Wzgórze 14, 32-087 Bibice, Polska ) wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Wójta Gminy Zielonki pod numerem 3920, NIP 6772309195, REGON 120798841.Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookies znajdziesz w naszej Polityce prywatności sklepu sfmeble.pl