Przytulne drewno zawsze modne

Przytulne drewno zawsze modne 1

Dzisiaj coś dla zwolenników aranżacji bezpiecznych i ponadczasowych, którzy nie lubią nadmiernej krzykliwości, równocześnie nie chcą jednak, aby ich wnętrza wiały monotonią. 

 
Jeśli mowa o aranżacjach bezpiecznych i ponadczasowych, to jak nie trudno się domyślić, rolę pierwszoplanową odgrywać będą meble drewniane. To, że drewno ma w siebie wpisane przytulność i ciepło rozumie się samo przez się, tak jak i to, że jego naturalna i neutralna kolorystyka pozwala na stworzenie wnętrza spokojnego i zachowawczego w swym wyrazie. W taką konfigurację dobrze wkomponują się również proste, wręcz geometryczne kształty mebli, dzięki którym z łatwością uzyskamy efekt wnętrza symetrycznego i harmonijnego, które będzie cieszyć estetyką przez długie lata. 
 
Żeby jednak nie było zbyt nudno i powściągliwie, potrzebnych będzie kilka wyrazistych akcentów, dzięki którym nieco ożywimy wnętrze, jednocześnie nadając mu lekkości (nie oszukujmy się – meble drewniane choć piękne i przytulne, są jednak dość masywne, zwłaszcza te z litego drewna i w geometrycznych formach, dlatego czasem potrzebują lekkiego przełamania). My stawiamy na zabawę z kolorem, a właściwie multikolorem – dzisiejsza propozycja to patchworkowy, wielokolorowy dywan, a do kompletu wielokloszowe lampy, które również zachwycają wielobarwnością. 
 

Nadal króluje prostota, ale dzięki soczystym kolorom skutecznie wyeliminowaliśmy ryzyko wnętrzarskiej nudy.

Przytulne drewno zawsze modne 2
2
Przytulne drewno zawsze modne 3
2
Przytulne drewno zawsze modne 4
2

Właścicielem marki SfMeble® jest DESIGN AG Anna Guenther (adres prowadzenia działalności: Jurajskie Wzgórze 14, 32-087 Bibice, Polska ) wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Wójta Gminy Zielonki pod numerem 3920, NIP 6772309195, REGON 120798841.Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookies znajdziesz w naszej Polityce prywatności sklepu sfmeble.pl