Kolekcja Malibu

Kolekcja Malibu 1

Skandynawskie meble z kolekcji Malibu to udana próba przeniesienie wzornictwa retro do współczesnych realiów estetycznych, której autorem jest szwedzka marka Tenzo.

 

Seria ta stanowi czytelne nawiązanie do lat 60. nie tylko w kontekście formy, ale także kolorystycznym – stąd zarówno charakterystyczne dla tej dekady biel i czerń, jak i bogactwo intensywnych fioletów, różów, pomarańczy i zieleni. Tworzące kolekcję Malibu szafki, komody, witryny i biurka to kwintesencja umiejętnego połączenia starego z nowym, które idealnie wkomponuje się w zdecydowane pod względem stylistycznym wnętrza modernistyczne, jak i rozbrajający humorem pop-art. To również szeroki wachlarz funkcjonalnych rozwiązań, które pozwolą na stworzenie modułowego systemu przechowywania.

Kolekcja Malibu 2
2
Kolekcja Malibu 3
2
Kolekcja Malibu 4
2

Właścicielem marki SfMeble® jest DESIGN AG Anna Guenther (adres prowadzenia działalności: Jurajskie Wzgórze 14, 32-087 Bibice, Polska ) wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Wójta Gminy Zielonki pod numerem 3920, NIP 6772309195, REGON 120798841.Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookies znajdziesz w naszej Polityce prywatności sklepu sfmeble.pl