Co jeszcze warto wiedzieć o hokerach?

Co jeszcze warto wiedzieć o hokerach? 1

Co jeszcze warto wiedzieć o hokerach?

 
Miejscem hokerów nie jest wyłącznie stół barowy czy kuchenna lada – te niewielkich rozmiarów meble świetnie poradzą sobie również w innych domowych rolach:
 
Niższe stołki barowe sprawdzą się idealnie jako dodatkowe miejsce do siedzenia (w każdym pomieszczeniu!) w przypadku nadprogramowej liczby gości. 
 
Hokery mogą również stanowić oryginalną alternatywę dla stolików nocnych – jeżeli zdecydujecie się na taką formę ich wykorzystania, pamiętajcie, aby w tym wariancie unikać modeli o tapicerowanym siedzisku z dodatkowym wypełnieniem.
 
Hokery i krzesła barowe to meble, które są dość często przesuwane (chociażby przy okazji ich odsuwania od blatu), dlatego warto zadbać o to, by wyrządziły jak najmniejszą krzywdę naszej podłodze – rysy z całą pewnością nie są estetycznym dodatkiem, który chcemy oglądać w swoim domu. W przypadku modeli z obrotowym siedziskiem, ten problem zostaje zminimalizowany, w kwestii pozostałych należy jednak zachować ostrożność. Wiele modeli posiada już fabryczne zabezpieczenie, jeżeli jednak zdecydujecie się na model, który takowych nie posiada, nic straconego – na rynku dostępnych jest wiele tego rodzaju zabezpieczeń (np. filcowe podkładki) w bardzo niskiej cenie.
 
Co jeszcze warto wiedzieć o hokerach? 2
2
Co jeszcze warto wiedzieć o hokerach? 3
2
Co jeszcze warto wiedzieć o hokerach? 4
2

Właścicielem marki SfMeble® jest DESIGN AG Anna Guenther (adres prowadzenia działalności: Jurajskie Wzgórze 14, 32-087 Bibice, Polska ) wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Wójta Gminy Zielonki pod numerem 3920, NIP 6772309195, REGON 120798841.Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookies znajdziesz w naszej Polityce prywatności sklepu sfmeble.pl