Szafa na ubrania - jak zorganizować ją praktycznie?

Szafa na ubrania - jak zorganizować ją praktycznie? 1

Szafa na ubrania - jak zorganizować ją praktycznie?

 
Lubicie praktyczne rozwiązania? Jeśli tak, to z pewnością ucieszy Was kilka prostych sposobów na to, aby Wasza szafa na ubrania zachwycała funkcjonalnością. W co zatem powinniście ją zaopatrzyć?
 
Wieszaki i organizery – standardowe wieszaki na ubrania to oczywista oczywistość, ale już specjalnie dedykowane poszczególnym częściom garderoby organizery do aż tak popularnych rozwiązań nie należą (choć niewątpliwie świadomość ich przydatności, a tym samym zainteresowanie nimi stale rosną). Na apaszki i szale, krawaty, biżuterię, a nawet obuwie – te wieszaki i organizery nie tylko pozwolą Wam na uporządkowanie garderoby, ale przede wszystkim zaoszczędzą sporo cennej powierzchni do przechowywania.
 
Pudła i pojemniki z pokrywkami – to rozwiązanie jest przez nas cenione przede wszystkim dlatego, że dzięki niemu z łatwością rozwiązujemy problem odzieży sezonowej. Po zimie puchowe kurtki nie zabierają nam już zatem cennego miejsca na wieszakach, z kolei zwiewne sukienki nie powodują tęsknoty za słonecznym latem, gdy na dworze mróz szczypie w uszy…
 
Worki próżniowe – wykorzystywane również w celu przechowywania odzieży sezonowej. Ich wyższość nad pojemnikami i pudłami kryje się jednak w tym, że nie zajmują aż tyle miejsca.
 
Szafa na ubrania - jak zorganizować ją praktycznie? 2
2
Szafa na ubrania - jak zorganizować ją praktycznie? 3
2
Szafa na ubrania - jak zorganizować ją praktycznie? 4
2

Właścicielem marki SfMeble® jest DESIGN AG Anna Guenther (adres prowadzenia działalności: Jurajskie Wzgórze 14, 32-087 Bibice, Polska ) wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Wójta Gminy Zielonki pod numerem 3920, NIP 6772309195, REGON 120798841.Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookies znajdziesz w naszej Polityce prywatności sklepu sfmeble.pl