Pomysły na prezent na Dzień Matki

Pomysły na prezent na Dzień Matki 1

My tylko tak nieśmiało wszystkim dzieciom mniejszym i większym przypominamy, że to już tuż-tuż… Ale nie martwcie się – nasze inspiracje i pomysły na prezent na Dzień Matki już są, więc w tym roku sprawę macie nieco ułatwioną. Co kupić dla mamy z okazji jej wielkiego święta? Już podpowiadamy…

Mamy to z natury stworzenia niezwykle pracowite i zajęte. Nie ma się co oszukiwać – na ogół z naszej winy… W dodatku odpoczywać to one średnio potrafią. Ale wtedy wkraczacie Wy i Wasz tegoroczny prezent na Dzień Matki, w towarzystwie którego odpoczywanie stanie się dużo łatwiejsze i przyjemniejsze. Chwila spokoju i wytchnienia w towarzystwie pięknej filiżanki pełnej aromatycznej kawy lub kojącej zielonej herbaty? Z naszymi zaparzaczami i kawiarkami to łatwizna. A może wieczorny łyk ulubionego merlota w nastrojowej atmosferze? Kieliszki, poduszki dekoracyjne, przytulne koce i latarenki do zadań specjalnych polecają się do usług. I pamiętajcie o ulubionych powieściach mamy – gdy będą odpoczywać na półce lub regale, podpórki na książki troskliwie się nimi zaopiekują.

Dla mamy lubiącej biżuterię również coś przygotowaliśmy – stojaki i pudełka na ulubione świecidełka, które dodatkowo udekorują komodę w sypialni. A może mamy do czynienia z prawdziwą pasjonatką gotowania? W takim razie coś nam podpowiada, że małe AGD w stylu retro może jej się spodobać. I oczywiście nieśmiertelne klasyki w postaci wazonów i dekoracyjnych doniczek oraz osłonek (tylko nie zapomnijcie o stosownym bukiecie lub roślinie doniczkowej do kompletu). Ramki na zdjęcia zapewne również okażą się mile widziane.

I pamiętajcie, że nawet najpiękniejszy prezent na Dzień Matki nie zastąpi miłości, pamięci i drobnych gestów na co dzień. I właśnie tego wszystkim mamom z okazji ich święta najbardziej życzymy.

Pomysły na prezent na Dzień Matki 2
2
Zobacz kolejne 2 produkty Pokaż więcej 32 2 30 2
Pomysły na prezent na Dzień Matki 3
2
Pomysły na prezent na Dzień Matki 4
Zobacz kolejne 1 produkt Pokaż więcej 31 1 30 2
Pomysły na prezent na Dzień Matki 5
2
Pomysły na prezent na Dzień Matki 6
Zobacz kolejne 6 produktów Pokaż więcej 36 6 30 2

Właścicielem marki SfMeble® jest DESIGN AG Anna Guenther (adres prowadzenia działalności: Jurajskie Wzgórze 14, 32-087 Bibice, Polska ) wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Wójta Gminy Zielonki pod numerem 3920, NIP 6772309195, REGON 120798841.Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookies znajdziesz w naszej Polityce prywatności sklepu sfmeble.pl