Kolekcja Mode Velvet

Kolekcja Mode Velvet 1

Welurowe krzesła i ławki tapicerowane marki KARE
 

Marzy Wam się modna jadalnia lub salon? W takim razie welurowych krzeseł i ławek tapicerowanych z kolekcji Mode Velvet zdecydowanie nie powinno tam zabraknąć. Meble tapicerowane różnego rodzaju pluszami to jeden z absolutnie najgorętszych hitów wnętrzarskich obecnego sezonu, dlatego miejsce dla nich musiało oczywiście znaleźć się w jednej z najnowszych kolekcji niemieckiej marki KARE.

Dlaczego te welurowe piękności warto zaprosić do swoich wnętrz? To nie wyłącznie kwestia tego, że plusze są niezwykle miłe w dotyku i użytkowaniu – chodzi również o ich umiejętność współpracy ze znajdującym się we wnętrzu światłem. Ich delikatnie mieniąca się powierzchnia ma w sobie sporo dekoracyjności, choć trzeba przyznać, że jest to raczej dekoracyjność dyskretna i elegancka, o pozbawionym zbędnej ekstrawagancji charakterze. Ma w sobie również sporo ponadczasowego wdzięku, dlatego możecie mieć pewność, ze welurowe krzesła i ławki tapicerowane z kolekcji Mode Velvet prędko z mody nie wyjdą.

Kolekcja Mode Velvet 2
2
2
Kolekcja Mode Velvet 3
2
Kolekcja Mode Velvet 4
2

Właścicielem marki SfMeble® jest DESIGN AG Anna Guenther (adres prowadzenia działalności: Jurajskie Wzgórze 14, 32-087 Bibice, Polska ) wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Wójta Gminy Zielonki pod numerem 3920, NIP 6772309195, REGON 120798841.Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookies znajdziesz w naszej Polityce prywatności sklepu sfmeble.pl