Kolekcja Cocktail Blush – gdy styl retro spotyka się z glamour

Kolekcja Cocktail Blush – gdy styl retro spotyka się z glamour 1

Projektanci niemieckiej marki KARE tym razem postanowili nieco poeksperymentować z trendami. Chcecie wiedzieć co się dzieje, gdy inspirowany wzornictwem z przeszłości styl retro spotyka się z elegancją charakterystyczną dla wnętrz glamour? Dzieje się magia, która nazywa się Cocktail Blush. Ta ekskluzywna kolekcja pełna jest eklektycznych smaczków, które z pewnością spodobają się wszystkim zdeklarowanym fanom wyrafinowanego wystroju wnętrz. W dodatku to kolekcja niezwykle liczna, której elementy wykorzystać można w celu wystroju wnętrz o różnym przeznaczeniu i zastosowaniu.

Marzy Wam się salon w szykownej wersji stylu retro? Sypialnia nawiązująca do designu z przeszłości, okraszona szczyptą blichtru? A może jednak wolicie eklektycznie urządzony gabinet, w którym zliftingowane ikony wzornictwa lat 50. i 60. spotykają się ze szlachetnym marmurem i złotym wykończeniem charakterystycznym dla stylu glamour? Z pomocą kolekcji Cocktail Blush uda się zrealizować wszystkie te fantazje. Nie rozczarują się także ci, którzy śledzą aktualne trendy wystroju wnętrz - sporo tutaj mebli tapicerowanych welurem i welwetem, które zaliczają się do ścisłej czołówki bieżących hitów.

Kolekcja Cocktail Blush – gdy styl retro spotyka się z glamour 2
2
2
Kolekcja Cocktail Blush – gdy styl retro spotyka się z glamour 3
2
Kolekcja Cocktail Blush – gdy styl retro spotyka się z glamour 4
Zobacz kolejne 5 produktów Pokaż więcej 35 5 30 2
Kolekcja Cocktail Blush – gdy styl retro spotyka się z glamour 5
2
Kolekcja Cocktail Blush – gdy styl retro spotyka się z glamour 6
2
Kolekcja Cocktail Blush – gdy styl retro spotyka się z glamour 7
2

Właścicielem marki SfMeble® jest DESIGN AG Anna Guenther (adres prowadzenia działalności: Jurajskie Wzgórze 14, 32-087 Bibice, Polska ) wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Wójta Gminy Zielonki pod numerem 3920, NIP 6772309195, REGON 120798841.Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookies znajdziesz w naszej Polityce prywatności sklepu sfmeble.pl