Bug trend – akcesoria wystroju wnętrz z motywem owada w roli głównej

Bug trend – akcesoria wystroju wnętrz z motywem owada w roli głównej 1

Jeżeli panicznie boicie się pająków i innych insektów, lojalnie uprzedzamy – ten trend będziecie raczej woleli ominąć szerokim łukiem. Jeśli jednak w swoich aranżacjach lubicie sięgać po nowości i najświeższe trendy, akcesoria wystroju wnętrz z motywem owada zdecydowanie mogą Wam się spodobać.

Urocze żuczki, chrabąszcze i mrówki już od jakiegoś czasu widoczne były w propozycjach topowych projektantów biżuterii, w tym sezonie swoje liczne odnóża postanowiły jednak zapuścić również w rejony home designu. Akcesoria wystroju wnętrz z motywem owada to jeden z absolutnie najgorętszych hitów wnętrzarskich tego sezonu. W dodatku to trend niezwykle różnorodny, dzięki czemu znajdą tutaj coś dla siebie miłośnicy nawet tych diametralnie różniących się między sobą stylistyk.

Najbardziej ucieszą się chyba jednak fani luksusowych i eleganckich klimatów glamour. Zwłaszcza oni zachwycą się licznie pojawiającymi się tutaj figurkami i dekoracjami ściennymi w szlachetnej kolorystyce złota i srebra. Jeżeli nie są to jednak Wasze klimaty, spokojnie – nieco bardziej dyskretne poduszki dekoracyjne, grafiki, świeczniki i sporo innych akcesoriów wystroju wnętrz z motywem owada również u nas znajdziecie.

Bug trend – akcesoria wystroju wnętrz z motywem owada w roli głównej 2
2
2
Bug trend – akcesoria wystroju wnętrz z motywem owada w roli głównej 3
2
Bug trend – akcesoria wystroju wnętrz z motywem owada w roli głównej 4
2
Bug trend – akcesoria wystroju wnętrz z motywem owada w roli głównej 5
2

Właścicielem marki SfMeble® jest DESIGN AG Anna Guenther (adres prowadzenia działalności: Jurajskie Wzgórze 14, 32-087 Bibice, Polska ) wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Wójta Gminy Zielonki pod numerem 3920, NIP 6772309195, REGON 120798841.Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookies znajdziesz w naszej Polityce prywatności sklepu sfmeble.pl