Modne dekoracje ogrodowe – zadbaj o nastrojowy klimat

Modne dekoracje ogrodowe – zadbaj o nastrojowy klimat 1

Piękna aranżacja ogrodu to nie tylko meble ogrodowe, ale i odpowiednio dobrane detale – to przecież one przesądzają o całokształcie aranżacji, przyczyniając się do stworzenia nastrojowej atmosfery. Oto 3 topowe dekoracje ogrodowe, których w najbliższym sezonie nie powinno zabraknąć w naszych aranżacjach tarasowo-balkonowych:

Łańcuchy świetlne do ogrodu

To już kolejny sezon, gdy dekoracyjne łańcuchy świetlne zaliczają się do grona modnych dekoracji ogrodowych. Jak je zaaranżować? W zależności od wybranego przez nas modelu (żarówki lub diody ledowe), możemy przytwierdzić je do balustrady tarasu lub balkonu, rozciągnąć pomiędzy innymi elementami konstrukcyjnymi, umocować do elewacji lub ogrodzenia.

Latarenki i lampiony ogrodowe

Nastrojowego oświetlenia nigdy za wiele, dlatego do łańcuchów świetlnych warto dołożyć jeszcze kilka lampionów i latarenek. Możecie je ustawić na parapetach lub blacie stołu, większe modele pięknie zaprezentują się natomiast ustawione bezpośrednio na podłożu.

Ogrodowe poduszki dekoracyjne

Aranżacje ogrodowe coraz bardziej przypominają wnętrze wygodnego salonu. A skoro nie wyobrażamy sobie salonowej sofy lub fotela bez poduszek dekoracyjnych, nie powinno ich również zabraknąć na krzesłach, fotelach i sofach ogrodowych. Kupując ogrodowe poduszki dekoracyjne, wybierajcie takie, które wykonane są z materiałów przeznaczonych do użytku zewnętrznego. Najlepiej sprawdzą się tutaj poszewki wykonane z materiałów syntetycznych (np. poliester, akryl), z odpornym na wilgoć wypełnieniem (np. pianka poliuretanowa, kulki silikonowe).


Modne dekoracje ogrodowe – zadbaj o nastrojowy klimat 2
2
2
Modne dekoracje ogrodowe – zadbaj o nastrojowy klimat 3
2
Modne dekoracje ogrodowe – zadbaj o nastrojowy klimat 4
2
Modne dekoracje ogrodowe – zadbaj o nastrojowy klimat 5
2
Modne dekoracje ogrodowe – zadbaj o nastrojowy klimat 6
2

Właścicielem marki SfMeble® jest DESIGN AG Anna Guenther (adres prowadzenia działalności: Jurajskie Wzgórze 14, 32-087 Bibice, Polska ) wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Wójta Gminy Zielonki pod numerem 3920, NIP 6772309195, REGON 120798841.Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookies znajdziesz w naszej Polityce prywatności sklepu sfmeble.pl