Pomysł na wystrój balkonu? Boho!

Pomysł na wystrój balkonu? Boho! 1

Sezon letni nadciąga coraz szybszymi krokami, dlatego mamy dla Was pomysł na wystrój balkonu – trochę szkoda byłoby nie wykorzystać go w trakcie ciepłych dni i letnich wieczorów, prawda? Nasza propozycja jest nie tylko zgodna z obecnymi trendami, ale przede wszystkim niezwykle przytulna – nastrojową atmosferę czuje się tutaj już od pierwszego wejrzenia. Oto przepis na balkon w stylu boho!

Skoro balkon w stylu boho, to oczywiście nie powinno tu zabraknąć naturalnych materiałów. Ta stylistyka bardzo chętnie czerpie z trendu eko, w której inspiracje prosto z natury przeplatają się z przytulnością i stonowaną kolorystyką, bazującą na nieśmiertelnych barwach ziemi. Drewniane meble ogrodowe, doniczki z trawy morskiej, bambusowe dzwonki wietrzne, figurki hinduskich bóstw – tych elementów zdecydowanie nie powinno tutaj zabraknąć. A jeśli metraż balkonu na to pozwala, zastanówcie się nad fotelem wiszącym – nie tylko prezentuje się niezwykle efektownie, ale i odpoczywa się w nim cudownie.

Zadbajcie również o kameralną i intymną atmosferę. Pomocne w tym temacie okażą się maty z bambusa, wikliny lub trzciny, które warto wykorzystać w charakterze osłony na balustradę balkonową. I koniecznie pamiętajcie o nastrojowym oświetleniu – przytulne cotton balls, girlandy światełek LED oraz lampiony to absolutne must have.

Podoba Wam się ten pomysł na wystrój balkonu? Zatem do dzieła, niech najbliższy sezon balkonowy będzie wyjątkowy!


Pomysł na wystrój balkonu? Boho! 2
2
2
Pomysł na wystrój balkonu? Boho! 3
2
Pomysł na wystrój balkonu? Boho! 4
2

Właścicielem marki SfMeble® jest DESIGN AG Anna Guenther (adres prowadzenia działalności: Jurajskie Wzgórze 14, 32-087 Bibice, Polska ) wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Wójta Gminy Zielonki pod numerem 3920, NIP 6772309195, REGON 120798841.Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookies znajdziesz w naszej Polityce prywatności sklepu sfmeble.pl