Kolekcja Babalou

Kolekcja Babalou 1

Patchworkowe meble z awangardowej kolekcji Babalou to czytelna dedykacja niemieckiej marki KARE Design dla wszystkich miłośników oryginalnego wzornictwa.

Te piękne meble z drewna mango ubrane zostały w nie mniej urokliwą kolorystykę – poza przytulnym drewnem możecie tutaj liczyć zarówno na klasyczną biel i czerń, jak i optymistyczny turkus. Do tego spora dawka asymetrii i oryginalnej bezpretensjonalności – to właśnie kluczowe atrybuty tej urokliwej serii, która nie wie co to nuda i szablonowość. Jeżeli zatem jesteś osobą, która w pozornym dysonansie potrafi dostrzec przemyślaną harmonię, z pewnością docenisz urok tkwiący w komodach, szafkach, stołach, biurkach, konsolach i regałach, składających się na patchworkowe meble z kolekcji Babalou.

Kolekcja Babalou 2
2
Kolekcja Babalou 3
2
Kolekcja Babalou 4
2

Właścicielem marki SfMeble® jest DESIGN AG Anna Guenther (adres prowadzenia działalności: Jurajskie Wzgórze 14, 32-087 Bibice, Polska ) wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Wójta Gminy Zielonki pod numerem 3920, NIP 6772309195, REGON 120798841.Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookies znajdziesz w naszej Polityce prywatności sklepu sfmeble.pl