Fotele dla dzieci
Twój wybór: Usuń wszystko

Fotele dla dzieci (27 produktów)

od najnowszych
  • od najnowszych
  • od najpopularniejszych
  • od najtańszych
  • od najdroższych
  • Wyprzedaż
Twój wybór:
Filtry
Materiał nóg
Materiał
Materiał tapicerki
Kolor
Montaż
Rodzaj nóg
Wysokość oparcia
Wykończenie
Kolor siedziska
Materiał siedziska
Kolor nóg
Funkcje/Cechy
Styl
Nogi
Rodzaj oparcia
Rozkładanie
Podłokietniki
Schowek
Flaga
Cena
-
Producent
Produkty w promocji
Wysokość
-
Szerokość
-
Wysokość siedziska
-
Głębokość siedziska
-
Głębokość
-


Nowoczesne fotele do pokoju dziecięcego

Wyposażenie pokoju malucha składa się z wielu elementów, które odpowiednio dobrane tworzą bezpieczną i przyjazną przestrzeń służącą rozwojowi dziecka. I nie mamy bynajmniej na myśli występujących tutaj licznie półek, szafek i szuflad, które spełniają nieocenioną rolę w zakresie przechowywania, ale wygodne siedziska, do jakich z pewnością zaliczają się znajdujące się w tym dziale tapicerowane fotele dla dzieci. To meble, które świetnie spełniają swoje zadania w pokojach małych brzdąców szczególnie w pierwszych miesiącach ich życia. Wyposażone w odpowiednie udogodnienia jakimi są podłokietniki czy wysokie zagłówki pozwalają nie tylko nakarmić i uśpić niemowlę, ale i wygodnie czytać wieczorami bajki starszym dzieciom.

Fotele dziecięce to bardzo praktyczne i wygodne rozwiązanie, które warto zastosować, jeśli tylko posiadacie wystarczającą ilość miejsca. Taki mebel może okazać się nieoceniony podczas bezsennych nocy spowodowanych przeziębieniem czy wyżynaniem się pierwszych ząbków u dziecka.

Nie wiecie na jakie modele najlepiej postawić w tym temacie? W naszej ofercie znajdziecie zarówno fotele dla dzieci o klasycznych kształtach, fotele pluszowe dla dzieci obite np. aksamitem i welwetem, jak i te tapicerowane fotele bujane, które w podstawie zamiast tradycyjnych nóg posiadają wygięte w łuk płozy. Wartą uwagi propozycją w tym temacie będą również fotele rozkładane dla dzieci, które ze względu na swój wielofunkcyjny charakter posłużą maluchowi przez długie lata. Jeśli jesteście zainteresowani takim rozwiązaniem, to czytajcie dalej – ich zalety postaramy się przybliżyć Wam w kolejnym akapicie.

Czy warto kupić fotel rozkładany dla dziecka?

To pytanie, na które każdy z nas powinien odpowiedzieć sobie tak naprawdę indywidualnie. Decyzja o wyborze takiego mebla powinna być uwarunkowana nie tylko potrzebami naszej pociechy, ale i wielkością pomieszczenia przeznaczonego na kącik dla dziecka. Rozkładane fotele do spania dla dzieci to świetna alternatywa dla łóżka, jeśli w pokoju malucha nie ma zbyt wiele miejsca. Ograniczona ilość przestrzeni to dobry pretekst, aby bez obaw o wygodę dziecka zrezygnować z klasycznego łóżka i pokusić się o niestandardowe rozwiązanie w postaci fotela z funkcją rozkładania.

Taki zamiennik w ciągu dnia z powodzeniem odnajdzie się w roli sofy, a w nocy zagwarantuje dziecku zdrowy i spokojny sen. Rozkładany fotel dziecięcy będzie także dobrym rozwiązaniem awaryjnym – dodatkowe miejsce do spania dla jednej czy dwóch osób przyda się podczas wizyty gości.

Rozkładany fotel dla dziecka to inwestycja na długie lata, która pozwoli uniknąć kilkukrotnej wymiany łóżka dla dorastającego w szybkim tempie malucha. Dzięki nowoczesnym fotelom do spania zaoszczędzicie nie tylko pieniądze, ale i przestrzeń, którą z powodzeniem będziecie mogli przeznaczyć na rzeczy osobiste Waszej pociechy czy miejsce do zabawy lub nauki dla dziecka. A skoro już o tym mowa to przeczytajcie jeszcze na koniec, czym wyróżniają się…

Fotele obrotowe dla dzieci

To zaraz po klasycznych modelach tapicerowanych, drugi typ foteli, które najczęściej spotykamy w pokojach dziecięcych. Najlepiej w tym temacie sprawdzają się fotele biurowe dla dzieci, których siedziska umieszczone są na pięcioramiennych podstawach zakończonych mobilnymi kółkami. Takie fotele obrotowe posiadają podłokietniki i odpowiednio wyprofilowane w części lędźwiowej oparcia, które dbają o prawidłową pozycję podczas siedzenia i poprawne ułożenie kręgosłupa. Tego typu fotele świetnie odnajdują się w towarzystwie stołów dla dzieci i regałów dziecięcych.

Przestrzeń do nauki i zabawy jaką fotele obrotowe tworzą wspólnie z biurkami dziecięcymi pozwala maluchom nie tylko w wygodnych warunkach odrabiać zadania domowe, ale i stwarzać komfortowe warunki do zabawy. Malowanie, układanie puzzli czy rozwijające wyobraźnię gry to tylko kilka sposobów dzieciaków na kreatywne spędzanie wolnego czasu. Dobrze dobrane do wzrostu i potrzeb dziecka krzesła potrafią towarzyszyć mu w rozwoju przez naprawdę długie lata.Właścicielem marki SfMeble® jest DESIGN AG Anna Guenther (adres prowadzenia działalności: Jurajskie Wzgórze 14, 32-087 Bibice, Polska ) wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Wójta Gminy Zielonki pod numerem 3920, NIP 6772309195, REGON 120798841.Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookies znajdziesz w naszej Polityce prywatności sklepu sfmeble.pl