Regały dla dzieci
Twój wybór: Usuń wszystko

Regały dla dzieci (8 produktów)

od najnowszych
  • od najnowszych
  • od najpopularniejszych
  • od najtańszych
  • od najdroższych
  • Wyprzedaż
Twój wybór:
Filtry
Rodzaj drewna
Materiał nóg
Materiał
Kolor
Montaż
Rodzaj nóg
Materiał półek
Funkcje/Cechy
Położenie
Cena
-
Producent
Produkty w promocji
Wysokość
-
Szerokość
-
Głębokość
-


Oryginalne regały na zabawki dla dzieci

Regał dziecięcy to mebel, który może w ciekawy sposób urozmaicić wystrój pokoju małego brzdąca. To przecież świetne miejsce nie tylko do przechowywania bajek i książek, ale i sposób na kolekcjonowanie zabawek, które mają w zwyczaju zajmować znaczną część pokoju dziecka. W towarzystwie dobrze dobranego regału pokój dziecięcy zawsze wygląda na dobrze zorganizowany i zyskuje na walorach wizualnych. Wystarczy w tym temacie postawić na nietypowe kształty i orzeźwiającą kolorystykę, a regał z powodzeniem odnajdzie się w roli ozdoby wnętrza.

Producenci oddają do dyspozycji wiele modeli, które zaskakują formami i niestandardowymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi. Waszemu dziecku marzy się regał w kształcie słonia? Nie ma sprawy. A może podobają mu się nowoczesne regały dla dzieci w kształcie drzewa? Proszę bardzo!

Kreatywność jaka wyróżnia nowoczesne regały do pokoju dziecięcego pozwoli Wam łatwo dopasować mebel do potrzeb dziecka. W dziale tym znajdziecie kolorowe regały na zabawki dla dzieci, które dzięki uroczym motywom z bajek skradną serce każdego brzdąca. Na tym jednak nasze propozycje się nie kończą – w naszej ofercie nie brakuje regałów dla dzieci, które pomogą Wam uporać się z tematem organizacji podręczników szkolnych. Więcej na ich temat przeczytacie w kolejnym akapicie.

Dlaczego warto kupić regały na książki dla dzieci?

Kwestia przechowywania książek to coś, czemu warto przyjrzeć się bliżej, niezależnie od tego czy urządzamy pokój dziecka czy dorastającego nastolatka. Biurka dla dzieci lub wyposażone w dodatkowe pojemniki i kosze do przechowywania półki dziecięce nie są przecież w stanie samodzielnie poradzić sobie z dużymi ilościami podręczników. Regały na książki dla dzieci to rozwiązanie, które najlepiej sprawdza się w tym temacie. Dlaczego? Bo to meble o pokaźnych gabarytach, oferujące ilość miejsca proporcjonalną do swoich fizycznych możliwości.

Producenci dają do wyboru w tej kwestii m.in. regały dla dzieci wiszące, jak i te stojące, które w wielu przypadkach można przymocować dodatkowo do ściany. Takie rozwiązanie jest bardzo bezpieczne i pozwala łatwo zapobiec nieszczęśliwym wypadkom.

Wśród stosowanych do wykonania tych mebli materiałów najliczniej występuje drewno i metal. To surowce wyjątkowo odporne na działanie czasu i wszelkie uszkodzenia. Regały do pokoju dziecięcego wykonane z drewna dodatkowo wyróżniają się klasycznym designem i uniwersalnością, a to pozwala na wykorzystanie ich potencjału zarówno pod kątem wizualnym, jak i praktycznym. W jaki sposób? Taki regał może z powodzeniem zająć miejsce pod ścianą, jak i stanąć prostopadle do niej oddzielając tym samym część przeznaczoną do nauki, od części sypialnianej w pokoju dziecka.

Nowoczesne regały młodzieżowe

Ciekawym i bardzo kreatywnym pomysłem, który warto rozważyć urządzając pokój dziecięcy są także regały modułowe. To oryginalne zestawy kilku elementów różniących się między sobą np. kolorem czy rozmiarami. Takie regały można ustawiać w dowolnych konfiguracjach i łatwo dostosowywać do indywidualnych potrzeb dziecka. Dodatkowo, takie modele łatwo jest dopasować pod kątem kolorystyki, która jest nieco inna w pokoju malucha czy nastolatka. Zarówno regały modułowe, jak i regały młodzieżowe posiadają oryginalne rozwiązania konstrukcyjne, które pozwalają na wykorzystanie ich możliwości na wiele sposobów. Wyciągane półki czy mobilne kółka to tylko przykładowe udogodnienia, które mogą się okazać pomocne w momencie konieczności przestawienia regału w inne miejsce lub całkowitego przemeblowania.Właścicielem marki SfMeble® jest DESIGN AG Anna Guenther (adres prowadzenia działalności: Jurajskie Wzgórze 14, 32-087 Bibice, Polska ) wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Wójta Gminy Zielonki pod numerem 3920, NIP 6772309195, REGON 120798841.Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookies znajdziesz w naszej Polityce prywatności sklepu sfmeble.pl