Szafy dla dzieci
Twój wybór: Usuń wszystko

Szafy dla dzieci (1 produktu)

od najnowszych
  • od najnowszych
  • od najpopularniejszych
  • od najtańszych
  • od najdroższych
  • Wyprzedaż
Twój wybór:
Filtry
Rodzaj drewna
Materiał nóg
Materiał
Rodzaj schowka
Kolor
Montaż
Rodzaj nóg
Styl
Nogi
Producent
Produkty w promocji


Szafa do pokoju dziecięcego – nie rezygnuj z niej!

Planując wystrój pokoju dziecięcego, niestety dosyć często popełniamy błąd, nie uwzględniając w nim szaf dla dziecka. I choć w przypadku niemowlaków wydaje się to nie być specjalnie istotnym błędem, wraz z wiekiem dziecka ograniczanie się wyłącznie do komody przestaje wystarczać, a szafa do pokoju dziecięcego okazuje się być jedynym słusznym rozwiązaniem.

 

Jaka powinna być szafa dziecka?

 

Sporo do powiedzenia będzie tutaj oczywiście mieć metraż pomieszczenia. Nie powiemy chyba nic odkrywczego, jeśli stwierdzimy, że szafy dla dziecka, tak samo jak i wszystkie inne meble powinny być dostosowane do wielkości pokoju, w którym będą się znajdować. Wybierając szafy dla dziecka powinniśmy jednak dodatkowo dobrze przemyśleć również kwestię tego, co zamierzamy w niej przechowywać. Czy szafa dziecięca będzie nam służyć wyłącznie do przechowywania ubrań na wieszakach? Czy może jednak szafy dla dziecka mają również za zadanie przejąć część zadań komody i potrzebny nam będzie model z większą ilością półek? Czy wybrane przez nas szafy dla dziecka będą meblami służącymi wyłącznie do przechowywania ubrań i obuwia, czy powinny również uwzględniać miejsce do przechowywania zabawek?

 

Dopiero po udzieleniu sobie odpowiedzi na te pytania, możecie przystąpić do zakupu szaf dla dziecka. Nie jest to co prawda zadanie proste, ale nie martwcie się – mamy dla Was kilka praktycznych porad i wskazówek.

 

Szafa narożna dla dzieci i inne, dzięki którym dobrze wykorzystasz przestrzeń

Znajdujące się w naszej ofercie szafy dla dziecka, jak i szafy młodzieżowe nowoczesne zachwycają różnymi pomysłowymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi, dzięki którym w każdym pomieszczeniu uda się zaoszczędzić nieco przestrzeni. Jak najłatwiej będzie osiągnąć ten cel?

 

Jeden z naszych ulubionych mebli do pokoju dziecięcego, to zdecydowanie szafa narożna dla dzieci. Pomyślcie przez chwilę, włączcie wyobraźnię i pamięć – jak często zdarza Wam się wykorzystywać kąty pomieszczeń? Bardzo rzadko, prawda? To jeden z najczęstszych błędów, jaki chyba każdemu z nas zdarza się popełniać w trakcie planowania wystroju pomieszczeń, nie tylko pokoju dziecięcego.

 

I kolejne pytanie: wybierzecie szafy dla dziecka z klasycznie otwieranymi drzwiami czy te z przesuwnymi? Szafy dla dziecka z przesuwnymi drzwiami to opcja zdecydowanie bardziej praktyczna. Dlaczego? W przypadku tradycyjnie otwieranych drzwi, musimy zadbać o stosowną przestrzeń, pozwalającą na ich otwarcie. W przypadku szaf dla dziecka z przesuwnymi drzwiami problem rozwiązuje się sam, a nasze dziecko może się cieszyć nieco większą przestrzenią do zabawy.

 

Szafy dla dziewczynek – urządzamy pokój małej księżniczki!

Tym razem na warsztat weźmiemy pokój dla małej księżniczki, której już z samej tylko definicji należy się wszystko to, co najlepsze i najpiękniejsze. A tak się szczęśliwie składa, że piękniejszych szaf dla dziecka niż te z naszej oferty nigdzie nie znajdziecie.

 

Dlaczego szafy dla dziewczynek to w ich pokoju absolutny must have? Nikogo chyba nie musimy przekonywać, że małe księżniczki lubią mieć ładne rzeczy nie tylko wokół siebie, ale i na sobie, prawda?

 

Nie może zatem obyć się bez pojemnej szafy dziecięcej, w której zmieszczą się nie tylko korony i tiulowe spódniczki, ale i cała pozostała, nieco bardziej adekwatna do codziennego życia i wizyt w przedszkolu garderoba. Ale choć szafa do pokoju dziewczynki to zdecydowanie jeden z kluczowych mebli, jest jeszcze kilka innych elementów umeblowania, o których warto tutaj nie zapominać…

 

Mała księżniczka zasługuje również na stosowny dla jej powagi tron, którym w tym przypadku mianujemy znajdujące się w naszej ofercie fotele dla dzieci. Może być zarówno nieśmiertelny model z wikliny lub rattanu, jak i aksamitny fotel, który od jakiegoś już czasu zaliczany jest do grona topowych trendów. To właśnie tutaj będzie mogła udzielać audiencji swoim poddanym pluszakom, tak samo jak i czytać bajki o przygodach swoich koleżanek księżniczek.

 

Wygodne łóżka dla dzieci również się przydadzą – po kolejnym dniu rządzenia swoim wyimaginowanym królestwem, każda księżniczka potrzebuje przecież chwili wytchnienia. Życie księżniczki to jednak nie tylko zabawa, ale i obowiązki, zwłaszcza jeśli przekroczy ona magiczną granicę 7 lat. Dlatego sprawdźcie również nasze biurka dla dzieci – coś nam podpowiada, że zwłaszcza te pastelowe mogą się książęcej mości spodobać…

 Właścicielem marki SfMeble® jest DESIGN AG Anna Guenther (adres prowadzenia działalności: Jurajskie Wzgórze 14, 32-087 Bibice, Polska ) wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Wójta Gminy Zielonki pod numerem 3920, NIP 6772309195, REGON 120798841.Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookies znajdziesz w naszej Polityce prywatności sklepu sfmeble.pl