Meble ogrodowe 2020 – modne aranżacje ogrodu

Meble ogrodowe 2020 – modne aranżacje ogrodu 1

Sezon wiosenno-letni to zawsze czas, który w dużej mierze spędzamy na zewnątrz. Dlatego jeszcze przed jego rozpoczęciem warto zatroszczyć się o modną aranżację ogrodu. Przygotowaliśmy dla Was kilka topowych propozycji mebli ogrodowych 2020 – nawet jeśli nie posiadacie przestronnego tarasu, werandy czy patio, a jedynie niewielki balkon, z pewnością znajdziecie tutaj coś dla siebie.

Tegoroczne trendy aranżacji ogrodu to właściwie odbicie obecnie modnych trendów wystroju wnętrz. Taras, patio, jak i balkon coraz częściej traktowane są jako przedłużenie domu – to kolejna przestrzeń, którą należy zaplanować równie troskliwie, co i wnętrza. W tym sezonie, modne aranżacje ogrodu to przede wszystkim takie, w których od razu widoczna jest przytulność i wygoda. Da się to wyraźnie zauważyć pośród oferty mebli ogrodowych 2020 – to już nie tylko krzesła, fotele i ławki, ale i wygodne sofy ogrodowe, a nawet obszerne narożniki, które już na pierwszy rzut oka obiecują wypoczynek w komfortowych warunkach.

Pośród topowych mebli ogrodowych 2020 znalazły się również hamaki, huśtawki oraz fotele wiszące – jeśli zależy Wam na nie tylko przytulnej i wygodnej, ale i modnej aranżacji ogrodu, tych elementów zdecydowanie nie powinno zabraknąć. Zamiast klasycznych leżaków polecają się natomiast leżanki, inspirowane dużymi leżakami basenowymi, pozwalające na wygodne wyłożenie nóg. 

W kwestii materiałów, niezmiennie największą popularnością cieszą się meble ogrodowe z rattanu lub wyplatane z innych naturalnych materiałów. W ogrodowych trendach 2020 da się również zauważyć jeszcze jedną pochodną obecnych trendów wystroju wnętrz – na topie są w szczególności meble ogrodowe i aranżacje inspirowane postarzanymi klimatami vintage.

Meble ogrodowe 2020 – modne aranżacje ogrodu 2
2
2
Meble ogrodowe 2020 – modne aranżacje ogrodu 3
2
Meble ogrodowe 2020 – modne aranżacje ogrodu 4
2
Meble ogrodowe 2020 – modne aranżacje ogrodu 5
2
Meble ogrodowe 2020 – modne aranżacje ogrodu 6
2

Właścicielem marki SfMeble® jest DESIGN AG Anna Guenther (adres prowadzenia działalności: Jurajskie Wzgórze 14, 32-087 Bibice, Polska ) wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Wójta Gminy Zielonki pod numerem 3920, NIP 6772309195, REGON 120798841.Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookies znajdziesz w naszej Polityce prywatności sklepu sfmeble.pl