O sklepie

Sfmeble to marka, którą stworzyliśmy kilka lat temu. Naszą misją jest: „Oferowanie możliwości łatwego i szybkiego odkrywania stylowych produktów do domu, dzięki którym POCZUJESZ SIĘ JAK U SIEBIE. Chcemy to osiągnąć dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta oraz ofercie, która skupia w sobie wyłącznie oryginalne marki.”. Od kilku lat łączymy nasze fascynacje z najciekawszymi rozwiązaniami urządzania wnętrz i tworzenia indywidualnych przestrzeni dla ludzi realizujących własne pomysły dekoratorskie. Z sukcesem pokonujemy dystans dzielący nas od naszych klientów, wykorzystując nowoczesne technologie, rzucając wyzwanie dużym, tradycyjnym firmom. W oparciu o nasze osobiste zainteresowania sztuką użytkową i nowymi sposobami komunikacji, staramy się budować relacje oparte na zaufaniu i wysokiej jakości usługach. Razem z naszym ponad dwudziestoosobowym zespołem i kilkudziesięcioma kontrahentami stale doskonalimy naszą ofertę i proces obsługi. Kto nas odwiedzi, ten skorzysta z funkcjonalnej i łatwej w obsłudze strony internetowej zawierającej ponad 40 tysięcy produktów.


Dzięki rozbudowanej wyszukiwarce, wybór może potrwać zaledwie kilka minut, a wymarzonymi meblami i akcesoriami możesz się cieszyć w domowym zaciszu już kilka dni później.
A wszystko po to, żeby zrealizować nasz ambitny cel - dzięki spełnianiu wnętrzarskich marzeń i zadowoleniu naszych klientów, pragniemy stać się największy i najbardziej inspirującym portalem internetowy z branży wnętrzarskiej w Europie Wschodniej.


Misa, Wizja i Wartości sfmeble.pl

MISJA


Oferujemy możliwość łatwego i szybkiego odkrywania stylowych produktów do domu, dzięki którym POCZUJESZ SIĘ JAK U SIEBIE. Chcemy to osiągnąć dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta oraz ofercie, która skupia w sobie wyłącznie oryginalne marki.


WIZJA

Największy i najbardziej inspirujący portal internetowy z branży wnętrzarskiej w Europie Wschodniej.


NASZE WARTOŚCI


 • Ludzie przede wszystkim
 • Transparentność
 • Proces decyzyjny oparty na faktach
 • Pasja i zaangażowanie
 • Bierzemy odpowiedzialność za swoje działania


 •  

  Sklep stacjonarny

  Zapraszamy wszystkich klientów Sfmeble.pl
  do naszego salonu KARE przy ul. Pasternik 114d,
  gdzie można zapoznać się z ekspozycją i dokonać zakupu mebli i akcesoriów m.in. takich marek, jak: Kartell, Linie Design, Umbra, Koziol, Affari czy Bloomingville


  Salon meblowy KARE
  31-354 Kraków, ul.Pasternik 114d

  Pracujemy w godzinach:
  Pon-Pt. 10.00-19.00
  Sob. 10.00-18.00


  Odbiory osobiste:
  Pon-Pt. 10.00-18.00
  Sob. 10.00-16.00

  sfmeble.pl Warszawska 9
  32-086 Wegrzce, Polska

  Właścicielem marki SfMeble® jest DESIGN AG Anna Guenther (adres prowadzenia działalności: Jurajskie Wzgórze 14, 32-087 Bibice, Polska ) wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Wójta Gminy Zielonki pod numerem 3920, NIP 6772309195, REGON 120798841.Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookies znajdziesz w naszej Polityce prywatności sklepu sfmeble.pl