Biurka z półkami
Twój wybór: Usuń wszystko

Biurka z półkami (37 produktów)

Biurka z półkami to obowiązkowe elementy wyposażenia każdego komfortowego stanowiska do pracy. Posiadające rozliczne udogodnienia w postaci szuflad i rozmaitych schowków modele wnoszą dodatkową porcję funkcjonalności, która umożliwia organizację akcesoriów i usprawnia wykonywanie obowiązków. Biurka drewniane czy biurka szklane – które wybierzecie dla siebie?
Termin realizacji
od najnowszych
  • od najnowszych
  • od najpopularniejszych
  • od najtańszych
  • od najdroższych
  • Wyprzedaż
Twój wybór:
Filtry
Cena
-
Kolor
Materiał
Materiał blatu
Kształt blatu
Narożne
Styl
Producent
Produkty w promocji
Flaga
Wysokość
-
Szerokość
-
Głębokość
-

Biurko z półkami – nie tylko biurko z półkami na książki, ale także biurko z półkami na klawiaturę

Każdy kto przy biurku w ciągu dnia spędza wiele godzin doskonale wie, jak ważne jest ono pod kątem aranżacji funkcjonalnego stanowiska do pracy. Niewłaściwie dobrane biurko potrafi nie tylko wywołać uczucie dyskomfortu, co w efekcie obniża naszą wydajność, ale także w znaczącym stopniu przyczynić się do sukcesywnie powstającego podczas wykonywania różnych czynności bałaganu. A wiadomo, że nic tak nie utrudnia pracy jak porozrzucane dokumenty, czy kryjące się pomiędzy notesami a kolorowymi karteluszkami, spinacze i długopisy…

Dobrze dobrane biurko powinno być dostosowane do naszych potrzeb i posiadać niezbędne udogodnienia, które ułatwią nam sprawne wykonywanie obowiązków. Wśród proponowanych przez współczesnych producentów modeli spotkamy m.in. klasyczne biurka z półkami, nowoczesne biurka z nadstawkami, a także biurka mobilne na kółkach, które odpowiedzą na nasze potrzeby w tym zakresie.

Jakie zalety mają biurka z półkami?

Biurka z półkami od wielu lat cieszą się ogromną popularnością. Dzięki zastosowaniu ergonomicznych form ten typ modeli z powodzeniem służy zarówno osobom dorosłym, jak i rozpoczynającym szkolną przygodę pierwszoklasistom. Jego cechą charakterystyczną jest duży blat roboczy, liczne szuflady oraz półki, które dają swobodę organizacji przyborów i akcesoriów, które powinny pozostawać w zasięgu naszej ręki.

Jako wy z kolei uznaje się uniwersalność, która przejawia się zarówno pod kątem stonowanej kolorystyki, jak i używanych w procesie wytwarzania materiałów. Nowoczesne biurka z półkami na książki w większości wykonywane są z bardzo trwałego i odpornego na uszkodzenia drewna, w niektórych przypadkach z niemniej wytrzymałej płyty meblowej, dającej możliwość otrzymywania rozmaitych form. Wartym zainteresowania w tym zakresie jest np. biurko z półką na klawiaturę mobilne, które dzięki zastosowaniu kółek, daje swobodę przemieszczania mebla w obrębie biurowego wnętrza.

Biurko z półkami na drukarkę i nadstawką na komputer

To rodzaj biurka, który odrobinę przypomina bardzo modny niegdyś, służący wymianie korespondencji sekretarzyk. Umiejscowiona na krawędzi blatu nadstawka nie tylko umożliwia umieszczenie monitora na odpowiedniej wysokości, ale także często występuje w duecie z bardzo praktycznymi półkami i schowki, dzięki czemu mamy możliwość trzymania pod ręką wszystkiego, co jest nam niezbędne podczas pracy.

Jakie biurka z półkami znajdziecie w naszej ofercie?

Najbardziej liczną reprezentację tego działu stanowią biurka nowoczesne, które w zależności od modelu wykonane są z płyty meblowej, drewna lub szkła hartowanego. Ich zaletą jest prosty, acz niepozbawiony elegancji design, który pozwala na wkomponowanie tych mebli w wystrój wnętrz inspirowanych wieloma rozmaitymi estetykami. Wśród dostępnych wariantów możemy znaleźć m.in. białe i biało – drewniane biurka skandynawskie, eleganckie biurka w stylu glamour, a także klasyczne czarne biurka z półkami na drukarkę o minimalistycznym designie.

Odzwierciedlenie swoich upodobań mają szansę odnaleźć tutaj także wielbiciele stylu industrialnego, dla których przygotowaliśmy biurka o prostych kształtach wykonane z drewna i metalu, jak i miłośnicy awangardy, którym proponujemy biurka na wysoki połysk w kolorze bieli i czerni, a także przybierające nowatorskie formy biurka ze szkła i stali nierdzewnej. 

Jeśliby jednak okazałoby się, że nasze biurka z półkami pomimo dostępności różnorodnych modeli nie spełniają Waszych oczekiwań, to zajrzycie do sąsiedniego działu – znajdziecie tam nie mniej funkcjonalne biurka z szufladami, które świetnie odnajdą się zaaranżowane zarówno w biurowej przestrzeni, jak i w prywatnych domach oraz mieszkaniach.

Właścicielem marki SfMeble® jest DESIGN AG Anna Guenther (adres prowadzenia działalności: Jurajskie Wzgórze 14, 32-087 Bibice, Polska ) wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Wójta Gminy Zielonki pod numerem 3920, NIP 6772309195, REGON 120798841.Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookies znajdziesz w naszej Polityce prywatności sklepu sfmeble.pl