Ławki

Ławki

Estetyka i funkcjonalność mająca dostarczać nam nie tylko aranżacyjnych możliwości, ale przede wszystkim wygody i komfortu ich użytkowania.

Sortuj według:Sprawdź, co jeszcze przygotowaliśmy dla Ciebie
 

Inspirujemy Cię…

i dajemy możliwość wyboru, bo szanujemy Twoje prawo do indywidualności.

W roli głównej: ławka

Gdybyśmy zapytali z czym kojarzą Wam się ławki, zapewne znaczna większość z Was jako odpowiedź wskazałaby ogród lub park, gdzie ławki w rzeczywistości są najczęściej aranżowane. Pozwalają nam odpocząć w ciszy, złapać oddech podczas długiego spaceru, a przy tym nacieszyć się widokiem otaczającej nas natury. Nie da się ukryć, że ławki drewniane nadal kojarzone są głównie z występowaniem w okolicznościach przyrody, jednak stale zmieniające się trendy sprawiają, że meble te coraz śmielej poczynają sobie także w domowych wnętrzach. Współcześnie mamy niemały wybór siedzisk – na rynku w wielu rozmaitych wariantach dostępne są sofy, fotele, krzesła, pufy i zyskujące coraz większą popularność nowoczesne ławki. Choć meble te różnią się między sobą kolorem, materiałem i formą to ich wspólnym mianownikiem nadal pozostaje funkcjonalność mająca dostarczać nam nie tylko aranżacyjnych możliwości, ale przede wszystkim wygody i komfortu ich użytkowania.

Nowoczesne ławki do domu i nie tylko

Jak już zostało wspomniane, ławki to meble, które równie dobrze co w ogrodzie, odnajdują się w domowych wnętrzach. Doceniamy je przede wszystkim za to, że są wygodne, praktyczne i wpisują się w wiele rozmaitych stylistyk - od minimalistycznej scandi, do ekscentrycznej awangardy. W niewielkim salonie tapicerowane ławki z oparciem i podłokietnikami mogą stanowić bardzo udaną alternatywę dla wielkogabarytowej sofy – ergonomiczne kształty sprawią, że meble te będą nie tylko idealnie harmonizować ze stolikiem kawowym, ale przede wszystkim zapewnią swobodę optymalnego wykorzystania przestrzeni. Wykonane z materiałów takich jak: metal i drewno modele idealnie wpiszą się w wystrój klasycznej kuchni lub jadalni, a co za tym idzie umożliwią całej rodzinie spożywanie posiłków w dogodnych warunkach. Ponadto, wyposażone w innowacyjne schowki i szuflady ławki do domu doskonale odnajdą się w przedpokoju, gdzie pozwolą na wygodne zdejmowanie i przechowywanie obuwia. Ich walory niemniej docenimy w trakcie weekendowego obcowania z przyrodą – dopełniona miękkimi poduszkami, wygodna ławka z tworzywa sztucznego pozwoli odpocząć z lekturą w ręku, a co za tym idzie, będzie stanowić ulubiony element wyposażenia wypełnionego roślinnością tarasu lub balkonu.