Barki

Barki

Barek to nowoczesny element wyposażenia wnętrza, który już jakiś czas temu przestał być wizytówką tylko i wyłącznie nocnych pubów, restauracji czy hoteli – ten oryginalny mebel niejednokrotnie dał nam się poznać z dobrej strony i udowodnił jak wiernie potrafi odwzorować klimat miejskich lokali w domowych aranżacjach.

Sortuj według:

Stylowy barek, czyli luksus i elegancja na salonach

Od dawna marzy Ci się odrobina luksusu? Chcesz przełamać panującą w salonie monotonię? Zaproś do swojego domu funkcjonalny, stylowy barek na alkohol i degustuj trunki w możliwie najbardziej wyrafinowany sposób. Barek to nowoczesny element wyposażenia wnętrza, który już jakiś czas temu przestał być wizytówką tylko i wyłącznie nocnych pubów, restauracji czy hoteli – ten oryginalny mebel niejednokrotnie dał nam się poznać z dobrej strony i udowodnił jak wiernie potrafi odwzorować klimat miejskich lokali w domowych aranżacjach. Niepodważalnie jego główną zaletą jest to, że pozwala on na komfortowe i estetyczne przechowywanie alkoholi, kieliszków i akcesoriów do przygotowywania drinków. Dzięki temu cieszy się on niebywałą popularnością zarówno podczas rodzinnych, jak i towarzyskich weekendowych imprez. Mimo wszystko, ciągle jest on rzadko spotykanym na salonach elementem, wymaga bowiem użycia nie lada kreatywności i wnętrzarskiej wyobraźni, aby w pełni zostały wyeksponowane jego walory estetyczne i użytkowe. Fakt ten jednak działa na jego korzyść, gdyż dodaje mu to ekskluzywności, która sprawia, że wnętrze, w którym zostanie zaaranżowany odznacza się niebywale dobrym gustem jego właścicieli. Zanim jednak zdecydujecie się na aranżację i zakup konkretnego modelu poczytajcie kilka słów o funkcjonalności domowych barków.

Barki na alkohol - jakie posiadają walory użytkowe?

Mając na uwadze zróżnicowane potrzeby szerokiego grona klientów, zadbaliśmy o to, aby w naszej ofercie znalazły się modele o różnorodnych funkcjach, które pozwolą na dokonanie w pełni odpowiadającego indywidualnym preferencjom wyboru. Z największą dbałością o szczegóły wybraliśmy najwyższej klasy, nowoczesne i stylowe barki domowe wyposażone w szeregi zalet podnoszących komfort ich użytkowania. W kategorii tej znajdziecie wyposażone w specjalnie wyprofilowane półki i stelaże, otwarte i zamknięte barki na alkohol, które sprawią, że trunki nie tylko nie dostaną się w niepowołane ręce, ale też będą przechowywane w odpowiadających ich potrzebom warunkach. Prezentowane w tym dziale mobilne wielopoziomowe wózki barowe i barki na kółkach najpewniej zyskają aprobatę wielbicieli innowacyjnych i łatwych w relokacji modeli. Nie zawiodą się również miłośnicy eleganckich i masywnych szaf barowych, które w swoim wnętrzu pomieszczą zarówno okazałą kolekcję alkoholi, jak i towarzyszące jej w duecie, niezbędne do degustacji akcesoria.

Jaki barek na alkohol wybrać, aby pasował do wystroju wnętrza?

Funkcjonalność to jednak nie wszystko – obok walorów praktyczno-użytkowych, barki domowe powinny posiadać walory estetyczne, które dadzą możliwość swobodnego wkomponowania ich w wystrój salonowego wnętrza. Barek na alkohol powinien być wybierany nie tylko z uwagi na oferowane przez niego udogodnienia, czy gabaryty, ale także w zależności od dominującej we wnętrzu stylistyki. Propozycją skierowaną w stronę aranżacji inspirowanych stylem glamour będą białe lub czarne, bogato zdobione i pikowane barki, natomiast nawiązujące do tradycji wzornictwa modele drewniane będą stanowić idealne dopełnienie zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz. Miłośnicy mebli z duszą najpewniej zwrócą uwagę na prezentowane w tym dziale barki w stylu vintage i kolonialnym, które podkreślą charyzmatyczny charakter aranżacji. Niezależnie od gustów, o których przecież dyskutować nie wypada, w naszej ofercie znajdziecie niezliczoną ilość inspiracji, która pozwoli Wam na wybór w pełni odpowiadającego Waszym potrzebom produktu.