Półki

Półki

Półki pozwalają na łatwe utrzymanie pożądanego przez nas ładu i porządku. Ponadto, są praktyczne i dzięki temu, że są montowane na ścianie, dają swobodę optymalnego wykorzystania przestrzeni, a co za tym idzie, doskonale sprawdzają się zarówno w dużych, jak i małometrażowych wnętrzach.

Sortuj według:Sprawdź, co jeszcze przygotowaliśmy dla Ciebie
 

Inspiracje i pomysły na aranżację wnętrza.

(Nie tylko) dla tych, którzy poprzez stylowy design chcą wyrazić swoją osobowość.

Stylowe i funkcjonalne półki

Półki to mistrzowie wzorowej organizacji. Meble te z powodzeniem towarzyszą naszej codzienności od wielu już lat - umożliwiają ekspozycję dekoracji i przechowywanie bibelotów, a przede wszystkim pozwalają na utrzymanie pożądanego przez nas ładu i porządku. Ponadto, półki wiszące są praktyczne i dzięki temu, że są montowane na ścianie, dają swobodę optymalnego wykorzystania przestrzeni, a co za tym idzie, doskonale sprawdzają się zarówno w dużych, jak i małometrażowych wnętrzach. Nic dziwnego, że meble te cieszą się niesłabnącą popularnością wśród szerokiego grona klientów – bijąca z ich brył uniwersalność pozwala z sukcesem aranżować je w pomieszczeniach o różnorodnym przeznaczeniu. Oferowane przez producentów półki wiszące z powodzeniem odnajdują się m.in. w salonach, sypialniach, a także kuchniach i łazienkach wymagających od nas aranżacji wyjątkowo funkcjonalnej i wygodnej w użytkowaniu przestrzeni.

Półka wisząca: jak wykorzystać jej walory?

Drewniana półka to mebel na tyle uniwersalny, że potrafi odnaleźć się dosłownie w każdym wnętrzu. Jakie jednak funkcje może ona spełniać w konkretnych pomieszczeniach? To już zależy tak naprawdę tylko od naszych indywidualnych potrzeb i formy wykonania danego modelu. W tradycyjnej wersji zaaranżowana w salonie półka wisząca służy przede wszystkim do eksponowania porcelanowych bibelotów, ramek z pamiątkowymi fotografiami czy doniczek z zielonymi roślinami. W pokoju dziecięcym daje nieocenioną swobodę organizacji zarówno zabawek, jak i szkolnych podręczników, a w małometrażowej łazience umożliwia organizację kosmetyków i akcesoriów służących pielęgnacji. Solidnie wykonana półka stanowi również doskonałą alternatywę dla okazałej biblioteczki, dając możliwość komfortowej i estetycznej organizacji książek, co z powodzeniem wykorzystywane jest we wnętrzach gabinetów. Funkcjonalna półka z wieszakami jest także chętnie wybieranym wyposażeniem, gdzie usprawnia organizację niezbędnych szczególnie jesienno-zimową porą kurtek i płaszczy.