Regały Cube
Twój wybór: Usuń wszystko

Regały Cube (26 produktów)

Nowoczesne regały cube, dzięki swojej pomysłowej i praktycznej formie, znajdą zastosowanie zarówno w dużych, jak i małych wnętrzach. Oferowane przez nie walory estetyczne i użytkowe pozwolą na swobodne zaaranżowanie ich w pokoju dziecięcym, sypialni lub salonie, gdzie doskonale nadadzą się do przechowywania książek, ramek ze zdjęciami i dekoracyjnych bibelotów.
Termin realizacji
od najnowszych
  • od najnowszych
  • od najpopularniejszych
  • od najtańszych
  • od najdroższych
  • Wyprzedaż
Twój wybór:
Filtry
Cena
-
Kolor
Materiał
Styl
Położenie
Orientacja
Producent
Flaga
Wysokość
-
Szerokość
-
Głębokość
-

Regały cube – nowoczesne regały modułowe

Modułowe regały cube to nowoczesne elementy wyposażenia wnętrz, które już od dłuższego czasu cieszą się sporym zainteresowaniem zarówno ze strony producentów, projektantów wnętrz, jak i samych klientów. Do ich stale wzrastającej popularności przede wszystkim przyczynia się fakt, iż jest to uniwersalne rozwiązanie, które sprawdza się w każdym wnętrzu, niezależnie od jego metrażu. Nie każdy z nas przecież dysponuje na tyle dużym wnętrzem, aby pozwolić sobie na aranżację pełnowymiarowego regału, a książki, dziecięce zabawki i dekoracyjne ozdoby gdzieś przechowywać trzeba. Cube regał to właśnie taka nowoczesna alternatywa dla klasycznego regału, która pozwoli nam na nie tylko praktyczne, ale i całkiem efektowne zagospodarowanie wolnej przestrzeni.

Nie bez znaczenia jest tutaj również fakt, że regały cube pozwalają swym posiadaczom na niezwykle dużą dowolność w kwestii ich aranżacji. Możemy ustawić je w dowolnej konfiguracji, dzięki czemu zyskujemy możliwość ich swobodnego dostosowania do indywidualnych preferencji użytkowania. To szczególnie istotna zaleta zwłaszcza dla tych, którzy lubią bawić się wystrojem i przynajmniej od czasu do czasu wprowadzają w nim zmiany.

Regały cube zaoferują im na tyle szerokie możliwości aranżacyjne, że zmiany te będą możliwe bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów. Te nowoczesne regały modułowe składają się najczęściej z kilku elementów (na ogół 2-5 elementów) o kształcie sześcianu lub prostopadłościanu, najczęściej o nieco różniących się od siebie rozmiarach (choć różnice bywają naprawdę nieznaczne). W kwestii zastosowanych materiałów możemy tu jednak liczyć na dużo większą różnorodność.

Regał cube – jaki materiał wybrać?

Drewniane regały cube dobrze sprawdzą się przede wszystkim w przypadku wnętrz o klasycznej estetyce,  a regały wykonane z płyty mdf lub tworzyw sztucznych najlepiej odnajdą się w tych inspirowanych stylem nowoczesnym. Przyznajemy, jest to spore uogólnienie, ale nieco prawdy faktycznie się tu kryje. Jeżeli zdecydujecie się na płytę lub tworzywa sztuczne, zwróćcie również uwagę na rodzaj wykończenia. Do wyboru w tym zakresie macie zarówno modele matowe, jak i te wykończone na wysoki połysku.

Pamiętajcie, że regał na wysoki połysk posiada wszystkie charakterystyczne dla mebli o tego rodzaju wykończeniu walory, czyli chętnie współpracuje ze znajdującym się w pomieszczeniu światłem. To łatwy, a przede wszystkim sprawdzony i skuteczny sposób na wizualne dodanie wnętrzu przestrzeni. W szczególności białe regały z połyskiem pozwolą nam taki skutek osiągnąć – nie tylko dodadzą wnętrzu dodatkowej głębi, ale i będą stanowić spory zastrzyk lekkości.

Gdzie zaaranżować cube regał?

Regał cube dobrze spełni swoją rolę w pomieszczeniach o różnym przeznaczeniu. W zakresie  aranżacji tych mebli tak naprawdę najwięcej zależy od naszej kreatywności oraz rozmiarów danego wnętrza. Te nowoczesne regały modułowe doskonale odnajdą się w salonie, gdzie umożliwią efektowne eksponowanie ramek ze zdjęciami oraz pamiątek przywiezionych z wakacji. Niewielki cube regał to także dobre rozwiązanie jeśli o sypialni mowa. Te mini regały wiszące, z powodzeniem zastąpią kilka pojedynczych półek, tak jak i one pozwalając na oszczędne gospodarowanie przestrzenią. To bardzo ergonomiczne rozwiązanie, które warto rozważyć w szczególności w przypadku sypialni o małym metrażu.

Regały wiszące, tak samo, jak i półki, to meble nie od dziś chętnie wykorzystywane również w kuchni. A skoro tak się składa, że regały cube mogą być wykorzystywane zarówno w wersji stojącej, jak i wiszącej, nic nie stoi zatem na przeszkodzie, aby i w tym wnętrzu znalazło się dla nich miejsce. Słoiczki z przyprawami, pojemniki z produktami sypkimi, doniczki ze świeżymi ziołami, przybory kuchenne, kubki i filiżanki – opcji wykorzystania tych praktycznych mebli jest w kuchni naprawdę sporo. A to wcale jeszcze nie koniec…

Zapraszamy do pokoju dziecięcego. Tam szczególnie istotne jest to, aby pozostawić dziecku odpowiednio dużo przestrzeni do zabawy, warto zatem wybierać takie rozwiązania, które nie będą nadmiernie zagracać podłogi. Pojemne półki nie tylko zapewnią wiele miejsca na pluszaki, ale także zadbają o to, aby zawsze znalazło się miejsce na nowe prezenty.

I na koniec mała podpowiedź… Jeśli lubicie meble praktyczne, a równocześnie o pomysłowym wzornictwie, zerknijcie również na znajdujące się w naszej ofercie regały metalowe – coś nam podpowiada, że także tam znajdziecie przynajmniej kilka interesujących egzemplarzy.

 

Właścicielem marki SfMeble® jest DESIGN AG Anna Guenther (adres prowadzenia działalności: Jurajskie Wzgórze 14, 32-087 Bibice, Polska ) wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Wójta Gminy Zielonki pod numerem 3920, NIP 6772309195, REGON 120798841.Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookies znajdziesz w naszej Polityce prywatności sklepu sfmeble.pl