Regały wiszące
Twój wybór: Usuń wszystko

Regały wiszące (70 produktów) - strona 1 z 2

Regały wiszące to niezwykle praktyczne i funkcjonalne meble, w szczególności stworzone z myślą o małometrażowych wnętrzach. W naszej ofercie znajdziecie wiszące regały w różnych formach i wariantach kolorystycznych – nie zabraknie tu zarówno uniwersalnych stylistycznie drewnianych oraz białych regałów, jak i oryginalnych modeli o niestandardowych kształtach.
Termin realizacji
od najnowszych
  • od najnowszych
  • od najpopularniejszych
  • od najtańszych
  • od najdroższych
  • Wyprzedaż
Twój wybór:
Filtry
Cena
-
Kolor
Materiał
Styl
Położenie
Orientacja
Producent
Flaga
Wysokość
-
Szerokość
-
Głębokość
-

Regał wiszący na książki – sposób na małą przestrzeń  

Powierzchnia, którą dysponujesz, nie pozwala Ci na wstawienie do wnętrza wymarzonego, klasycznego regału stojącego o pokaźnych gabarytach? Jest na to rada – pora bliżej poznać regały wiszące i półki. Poznać to zresztą za mało – zdecydowanie powinieneś się z nimi zaprzyjaźnić i zaprosić je do swego domu na dłużej.

Wiszący regał na książki to sprawdzona i skuteczna alternatywa na zorganizowanie domowego księgozbioru, przy okazji nie pozbawiona również wysokich walorów dekoracyjnych. Bo kto powiedział, że kolorowe grzbiety książek nie mogą pełnić funkcji ozdoby ściany, do niedawna jeszcze zarezerwowanej wyłącznie dla obrazów i fotografii?

Regał wiszący to rozwiązanie dedykowane w szczególności pomieszczeniom, nie mogącym pochwalić się pokaźnym metrażem. Te ergonomiczne meble nie tylko pozwolą nam zaoszczędzić sporo cennej powierzchni, ale i przenieść środek ciężkości aranżacji, dzięki czemu całe wnętrze nabierze dodatkowej porcji lekkości – wszyscy doskonale przecież wiemy, że w przypadku małych wnętrz jest to zaleta nie do przecenienia.

W przypadku zapalonych bibliofilów, jeden regał wiszący na książki zapewne nie pozwoli na uporządkowanie całego księgozbioru, nikt przecież jednak nie powiedział, że w pomieszczeniu nie może ich się znaleźć kilka…

Regały wiszące – nie tylko do nowoczesnych wnętrz

Wiszący regał na książki na pierwszy rzut oka wydaje się mieć niewiele wspólnego ze swymi tradycyjnymi, stojącymi odpowiednikami, co jednak wcale nie oznacza, że za stosunkowo nowoczesnymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi, musi również iść w parze nowoczesna stylistyka – również w tej kwestii możecie liczyć na różnorodność.

Wyselekcjonowane przez nas regały wiszące to zarówno modele charakteryzujące się oryginalną formą, jak chociażby regał wiszący w kształcie konika morskiego lub filiżanek, ale i wiele przykładów uniwersalnego wzornictwa, które z łatwością wkomponują się zarówno w klasyczne, jak i współczesne aranżacje. Znajdziecie tu zarówno sporo tradycyjnego i przytulnego drewna, jak i liczne regały wiszące wykonane z nieco chłodnego i zdystansowanego metalu, to jednak jeszcze nie wszystko, co dla Was przygotowaliśmy…

Stojący czy wiszący regał na książki?

Podstawowym kryterium wyboru będzie tutaj przede wszystkim metraż wnętrza i ewentualne ograniczenia, które nam ono narzuca. Warto jednak pamiętać, że obecnie dostępne na rynku regały stojące to już nie tylko regały drewniane o stosunkowo masywnych rozmiarach, ale i te o nieco bardziej delikatnej konstrukcji, które nie będą potrzebować aż tyle miejsca.

Co powiecie na regał w kształcie drabiny? Bardziej prosto już chyba być nie może, prawda? Tak minimalistyczna forma skrywa w sobie również dodatkowy atut – wniesie do wnętrza sporą dawkę lekkości, co jest szczególnie mile wdziane zwłaszcza w tych niewielkich pomieszczeniach. Wartą rozważenia alternatywą są także modułowe regały cube. To nie tylko opcja, która spotka się z uznaniem tych, którzy przynajmniej od czasu do czasu lubią w swoich wnętrzach przeprowadzać zmiany wystroju, ale i tych, którzy lubią meble oferujące różne możliwości aranżacji. W przypadku wielu z nich możliwa jest także dwojaka forma ustawienia, zarówno w formie stojącej, jak i montaż na ścianie.

 

Właścicielem marki SfMeble® jest DESIGN AG Anna Guenther (adres prowadzenia działalności: Jurajskie Wzgórze 14, 32-087 Bibice, Polska ) wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Wójta Gminy Zielonki pod numerem 3920, NIP 6772309195, REGON 120798841.Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookies znajdziesz w naszej Polityce prywatności sklepu sfmeble.pl