Konsole i toaletki

Konsole i toaletki

Meble te nie tylko korzystnie wpłyną na estetykę, ale także na komfort użytkowania przestrzeni mieszkalnej.

Sortuj według:Sprawdź, co jeszcze przygotowaliśmy dla Ciebie
 

Inspirujemy Cię każdego dnia…

by czynić wnętrze Twojego domu piękniejszym i bardziej funkcjonalnym.

Konsole i toaletki

Chcesz w stylowy i funkcjonalny sposób ozdobić wnętrze? Wybierz nasze konsole i toaletki. Meble te nie tylko podniosą estetykę, ale też komfort korzystania z przestrzeni mieszkalnej. Dzięki różnorodności wybranego przez nas asortymentu w dziale tym znajdziesz modele oscylujące w granicach bieli i naturalnego brązu, jak i meble, które poprzez uniwersalny design pozwolą Ci na wkomponowanie ich w wiele rozmaitych konwencji aranżacyjnych. Prezentowane w tym dziale konsole z łatwością odnajdą się w przedpokoju, gdzie umożliwią ekspozycję podręcznych bibelotów, a niezwykle urokliwe w swej formie toaletki żeńskiej części klienteli dadzą swobodę przechowywania kosmetyków, jak i podczas wykonywania czynności poprawiających urodę.

Konsola do przedpokoju – moda czy konieczność?

Przedpokój to wyjątkowe miejsce na mapie każdego domu – nie tylko jest jego wizytówką, ale także stanowi on przedsmak tego, co zobaczymy w pozostałej części mieszkania. To właśnie przedpokój jest odpowiedzialny za pierwsze wrażenie przybyłych do nas gości i komfort użytkowania domowej przestrzeni, dlatego warto zadbać, aby jego wnętrze było urządzone zarazem stylowo i funkcjonalnie. Wśród niezbędnych elementów wyposażenia znajdzie się tutaj m.in. duża szafa, szafka na buty lub komoda, wygodna pufa czy dopełniająca aranżacji konsola. Konsola do przedpokoju najczęściej aranżowana jest w towarzystwie lustra i kinkietu, a jej blat przeważnie służy jako podstawa dla telefonu bezprzewodowego, notesu czy puzderek lub koszyczków służących do przechowywania podręcznych bibelotów (np. kluczy). Współcześnie dostępne na rynku nowoczesne konsole, choć nawiązują swoją formą do tradycji wzornictwa to zachwycają niezwykle eleganckim designem, dając jednocześnie możliwość wydobycia walorów estetycznych aranżacji. Na tym jednak lista ich zalet się nie kończy, gdyż nowoczesne konsole znajdują zastosowanie także we wnętrzach takich jak: salony czy sypialnie.

Toaletka z lustrem, czyli marzenie każdej kobiety

Toaletka to mebel stworzony przede wszystkim dla kobiet i z myślą o kobietach. Pełni ona w równym stopniu funkcje estetyczne, jak i użytkowe umożliwiając wykonywanie czynności pielęgnacyjnych i dbanie o urodę w iście komfortowych warunkach. Ponadto, daje także swobodę przechowywania akcesoriów i kosmetyków do wykonywania makijażu. Toaletka z lustrem jest nie tylko doskonałą ozdobą sypialnianego wnętrza, ale przede wszystkim umożliwia wyodrębnienie prywatnej strefy relaksu przeznaczonej tylko dla użytkującej ją kobiety. W zależności od modelu jej bryła składa się z pojemnych szuflad, dużego blatu, specjalnego miejsca na akcesoria i biżuterię, a co najważniejsze pasującego do jej stylu, wygodnego siedziska, którym może być zarówno tapicerowany fotel lub utrzymany na wygiętych nóżkach taboret. Dostępne w naszej ofercie toaletki umożliwiają stworzenie małego salonu piękności w zaciszu sypialni, co jest dużym udogodnieniem nie tylko dla samej właścicielki, ale i jej współlokatorów, również korzystających ze wspólnej łazienki. Wchodzące w skład tego działu toaletki do sypialni to meble wpisujące się w wiele różnorodnych stylów i konwencji aranżacyjnych. Odzwierciedlenie swoich upodobań odnajdą tutaj zarówno ceniące minimalistyczny design wielbicielki stylu scandi, którym najpewniej przypadną do gustu dostępne w wielu rozmaitych wariacjach kolorystycznych, wielofunkcyjne toaletki z lustrem. Propozycją skierowaną w stronę nowoczesnych wnętrz będą natomiast wyposażone w niemałe ilości praktycznych szuflad i schowków, mobilne i modułowe toaletki do sypialni, które dadzą swobodę relokacji mebla, a co za tym idzie dopasowania go do indywidualnych preferencji i potrzeb użytkującej go kobiety.