Szafy

Szafy

Szafa to stylowy i funkcjonalny mebel, gwarantujący dodatkową powierzchnię do przechowywania, w odniesieniu do której słowo takie, jak „nadmiar” praktycznie nie istnieje.

Sortuj według:

Szafy do każdego wnętrza

Choć coraz większą popularnością cieszą się tworzące samodzielne pomieszczenie garderoby, to jednak klasyczna szafa raczej nie ma powodów do obaw, że jej pozycja jako jednego z czołowych elementów wystroju domowych wnętrz zostanie zagrożona – jest to rozwiązanie nadal często wykorzystywane w aranżacji pomieszczeń o różnym przeznaczeniu i nie zanosi się na to, aby tendencja ta miała kiedykolwiek ulec zmianie. Bo szafy to nie tylko meble, które warto wykorzystać w sypialni czy w przedpokoju, ale i wiele innych możliwości nie tylko efektownego urządzenia wnętrza, ale przede wszystkim dodatkowej powierzchni do przechowywania, w odniesieniu do której słowo takie, jak „nadmiar” praktycznie nie istnieje. Klasyczna szafa drewniana, nowoczesna z metalu albo na wysoki połysk, elegancka szafa z lustrem, pojedyncze bieliźniarki, dwudrzwiowe, 3-, a nawet 4-drzwiowe – wybór jest naprawdę olbrzymi. Spójrzcie tylko na znajdujące się w naszej ofercie szafy, a przekonacie się, że niezależnie od upodobań estetycznych, indywidualnego zapotrzebowania na ilość przestrzeni do przechowywania i metrażu, którym dysponujecie, z pewnością znajdziecie tutaj coś dla siebie.

Szafa z lustrem czy bez?

Jednym z najbardziej rozpowszechnionych rozwiązań konstrukcyjnych, jeśli o szafach mowa, są szafy z lustrem. To model często spotykany nie tylko w sypialniach, ale i w przedpokojach, który dużą popularność zawdzięcza nie tylko swoim wysokim walorom estetycznym, ale i w dużej mierze względom praktycznym, których oferuje wraz ze sobą całkiem sporo. Lustrzane fronty to przede wszystkim znaczna oszczędność tak przecież cennej powierzchni – szafy z lustrem to przecież takie klasyczne „2 w 1”, pozwalające skupić w jednym meblu funkcje aż dwóch. Wybierając taki model szafy, nie musimy już martwić się o wygospodarowanie dodatkowej, wolnej przestrzeni na lustro – lustrzane fronty z sukcesem zastąpią naprawdę pokaźnych rozmiarów model lustra. W dodatku rozwiązanie to jest odpowiednie zarówno do wnętrz inspirowanych klasyką, jak i tych wyraźnie podążających ku nowoczesnemu wzornictwu – szeroki wybór zróżnicowanych modeli z pewnością każdemu umożliwi znalezienie idealnej szafy.