Pomysły na dzień chłopaka – inspirujące prezenty dla niego

Pomysły na dzień chłopaka – inspirujące prezenty dla niego 1

Prezent dla wyjątkowej osoby powinien być równie co ona wyjątkowy – to chyba jasne, prawda? Prezent idealny to zarówno prezent przemyślany, jak i spersonalizowany oraz dopasowany do osobowości i potrzeb obdarowywanej osoby. Co jednak, jeśli w głowie pustka i pomysłu na prezent brak?  Wtedy warto poszukać dobrych inspiracji! Spójrzcie na te, które dla Was przygotowaliśmy z okazji dnia chłopaka.


Prezent na dzień chłopaka nie musi kosztować fortuny. Nie jest chyba żadną tajemnicą, że często niewielki, ale odpowiednio dopasowany drobiazg wystarczy, aby sprawić przyjemność. Znacznie bardziej liczy się tutaj symboliczny gest niż rynkowa wartość prezentu. Nowe szklanki do ulubionego trunku nie są przecież wydatkiem wiążącym się z utratą połowy wypłaty? Tak samo, jak i eleganckie etui na kupiony niedawno tablet? A może wieszak ścienny do przedpokoju w kształcie roweru dla zapalonego cyklisty? Opcji jest tutaj dużo więcej – sami sprawdźcie!


Pomysły na dzień chłopaka – inspirujące prezenty dla niego 2
2
Zobacz kolejne 2 produkty Pokaż więcej 32 2 30 2

Właścicielem marki SfMeble® jest DESIGN AG Anna Guenther (adres prowadzenia działalności: Jurajskie Wzgórze 14, 32-087 Bibice, Polska ) wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Wójta Gminy Zielonki pod numerem 3920, NIP 6772309195, REGON 120798841.Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookies znajdziesz w naszej Polityce prywatności sklepu sfmeble.pl