Poranek idealny – sposób na udany weekend

Poranek idealny – sposób na udany weekend 1
HTML Editor - Full Version

Ulubiona pora tygodnia? Weekend, rzecz jasna! Czasem jednak po całym tygodniu wytężonej pracy trudno nam przełączyć się na tryb „relaks”, prawda? Mamy kilka wskazówek na idealny poranek – odpowiednio rozpoczęty weekend na pewno będzie udany.

Wyłącz budzik
W weekend żadne deadline’y nie obowiązują. Pozwól swojemu organizmowi odpowiednio się zregenerować, a odwdzięczy się energią, którą będziesz mógł spożytkować na różne weekendowe przyjemności.

Porozpieszczaj się nicnierobieniem 
Przypomnij sobie te wszystkie momenty z minionego tygodnia, gdy tak bardzo nie chciałeś wstać z łóżka. W weekend nic nie musisz – pozwól sobie na błogie lenistwo i zostań w nim tak długo, jak zechcesz.

Poczytaj na „dzień dobry”!
W tygodniu zdarza Ci się zasypiać wieczorem z książką w ręku? Weekendowy poranek to idealny moment, aby nadrobić te zaległości.

Zafunduj sobie leniwe śniadanie
Kanapka robiona w pośpiechu? Płatki z mlekiem, bo tak najszybciej? Nie dzisiaj…

Warto zadbać o to, aby weekendowe poranki stały się jeszcze przyjemniejsze!

Poranek idealny – sposób na udany weekend 2
2
2
Poranek idealny – sposób na udany weekend 3
2
Poranek idealny – sposób na udany weekend 4
Zobacz kolejne 12 produktów Pokaż więcej 42 12 30 2

Właścicielem marki SfMeble® jest DESIGN AG Anna Guenther (adres prowadzenia działalności: Jurajskie Wzgórze 14, 32-087 Bibice, Polska ) wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Wójta Gminy Zielonki pod numerem 3920, NIP 6772309195, REGON 120798841.Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookies znajdziesz w naszej Polityce prywatności sklepu sfmeble.pl