Barki ekskluzywne
Twój wybór: Usuń wszystko

Barki ekskluzywne (7 produktów)

od najnowszych
  • od najnowszych
  • od najpopularniejszych
  • od najtańszych
  • od najdroższych
  • Wyprzedaż
Twój wybór:
Filtry
Materiał nóg
Materiał
Materiał blatu
Kolor
Montaż
Rodzaj nóg
Wykończenie
Kształt blatu
Kolor nóg
Funkcje/Cechy
Styl
Cena
-
Producent
Produkty w promocji
Wysokość
-
Szerokość
-
Głębokość
-


Ekskluzywne barki do salonu

Ekskluzywne barki premium jakie znajdziecie w naszej ofercie to jeden z najlepszych znanych nam sposobów na wyróżnienie salonowego wnętrza. Czerpiące inspirację z klubowych kuluarów meble mają do zaoferowania znacznie więcej niż piękną estetykę i przykuwający uwagę design. Dzięki zastosowaniu kreatywnych rozwiązań konstrukcyjnych świetnie nadają się do przechowywania akcesoriów barowych, kieliszków i butelek z alkoholami. Wiele z nich jest w stanie także z powodzeniem odnaleźć się w roli stolików pomocniczych lub zastąpić meble w zakresie eksponowania dekoracji. W towarzystwie takich modeli można śmiało zaaranżować wysokie hokery.

Oferta jaką dla Was przygotowaliśmy w tym zakresie zdecydowanie nie wie co to nuda i brak różnorodności. Ekskluzywne barki jakie tutaj spotkacie to nie tylko modele o luksusowym designie, ale i te reprezentujące wyrafinowane wzornictwo, nierzadko zasługujące na miano prawdziwych dzieł sztuki.

Barki premium, czyli eleganckie szafy barowe

Jednym z wariantów, jakie oddajemy do Waszej dyspozycji są eleganckie szafy barowe. To rozwiązanie, które z pewnością zwróci uwagę miłośników funkcjonalności. Przybierające spore wymiary meble posiadają w tym przypadku nie tylko bardzo pojemne wnętrza przystosowane na wszelkiego rodzaju akcesoria i butelki, ale i kółka, które pozwalają na swobodne przemieszczanie ich po salonie.

Na tym jednak nie koniec – oprócz mobilnych szaf barowych w dziale tym znajdziecie też barki ekskluzywne z zabudowanymi frontami, na wysokich nóżkach, które w zależności od modelu posiadają klasyczne kształty lub przybierają nowoczesne formy stojaków.

Luksusowe barki a’la wózki kelnerskie

Ostatnią z alternatyw jaką chcemy Wam zaproponować w tym temacie są ekskluzywne barki a’la wózki kelnerskie. Takie modele to świetny sposób na organizację kącika z trunkami, jeśli Wasz salon nie jest zlokalizowany w oddzielnym pomieszczeniu i zwyczajnie musicie liczyć się z ograniczonym metrażem wnętrza. Zgrabne meble, które oprócz wygodnych uchwytów posiadają zazwyczaj dwa, równolegle położone blaty są w stanie poradzić sobie z przechowywaniem alkoholi, kieliszków czy akcesoriów barowych.

Ich największa zaleta, czyli mobilność, pozwala łatwo dostosowywać je do aktualnych potrzeb użytkowania. Dzięki zastępującym klasyczne nóżki kółkom, takie ekskluzywne barki dają możliwość relokacji, co jest ogromną zaletą podczas proszonych obiadów na dużą liczbę osób czy wizyt z udziałem gości.Właścicielem marki SfMeble® jest DESIGN AG Anna Guenther (adres prowadzenia działalności: Jurajskie Wzgórze 14, 32-087 Bibice, Polska ) wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Wójta Gminy Zielonki pod numerem 3920, NIP 6772309195, REGON 120798841.Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookies znajdziesz w naszej Polityce prywatności sklepu sfmeble.pl