Pufy ekskluzywne
Twój wybór: Usuń wszystko

Pufy ekskluzywne (16 produktów)

od najnowszych
  • od najnowszych
  • od najpopularniejszych
  • od najtańszych
  • od najdroższych
  • Wyprzedaż
Twój wybór:
Filtry
Rodzaj drewna
Materiał nóg
Kształt
Materiał
Materiał tapicerki
Motyw
Kolor
Montaż
Rodzaj siedziska
Rodzaj nóg
Wykończenie
Kolor siedziska
Materiał siedziska
Kolor nóg
Funkcje/Cechy
Styl
Ściągana tapicerka
Nogi
Trendshows
Flaga
Cena
-
Producent
Produkty w promocji
Wysokość
-
Szerokość
-
Średnica
-
Głębokość
-


Ekskluzywne pufy – małe meble o dużych możliwościach

W kategorii premium pufy zajmują szczególne miejsce. Te eleganckie tapicerowane meble o niewielkich wymiarach skrywają w sobie wiele aranżacyjnych możliwości i kreatywnych rozwiązań. Zgrabne kształty i lekkie formy to atuty, które pozwalają im z jednakowym powodzeniem odnajdywać się w dużych i małych pomieszczeniach, czym zaskarbiają sobie sympatię szerokiego grona użytkowników. Ekskluzywne pufy są pod tym względem niezastąpione.

Mając doskonałą świadomość tych zalet, zadbaliśmy o to, aby wchodzące w skład tej kategorii modele wpisywały się w szerokie gusta i preferencje estetyczne. Znajdziecie wśród nich m.in. pufy ekskluzywne obite miękkimi tkaninami w typie welwetu i aksamitu, pufy wykończone ozdobnymi pikowaniami, jak i te w nowoczesnej formie modułowej.                 

Gdzie można zaaranżować luksusowe pufy?

Jednym z najbardziej popularnych rozwiązań w tym zakresie jest aranżowanie ich w salonach. Tutaj luksusowe pufy znajdują najczęściej największe zastosowanie, pełniąc zwykle rolę dodatkowego siedziska, stolika kawowego czy podnóżka. Fajnym i zyskującym na popularności pomysłem jest wykorzystanie ich potencjału w kontekście dopełnienia wystroju przedpokoju czy sypialni.  W pierwszym z tych pomieszczeń pufy są bardzo pomocne podczas zakładania obuwia, w drugim z kolei, stanowią alternatywę dla klasycznych krzeseł i dopełniają damskiej toaletki.Właścicielem marki SfMeble® jest DESIGN AG Anna Guenther (adres prowadzenia działalności: Jurajskie Wzgórze 14, 32-087 Bibice, Polska ) wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Wójta Gminy Zielonki pod numerem 3920, NIP 6772309195, REGON 120798841.Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookies znajdziesz w naszej Polityce prywatności sklepu sfmeble.pl