Regały ekskluzywne
Twój wybór: Usuń wszystko

Regały ekskluzywne (27 produktów)

od najnowszych
  • od najnowszych
  • od najpopularniejszych
  • od najtańszych
  • od najdroższych
  • Wyprzedaż
Twój wybór:
Filtry
Odcień drewna
Rodzaj drewna
Materiał nóg
Materiał
Kolor
Montaż
Rodzaj nóg
Wykończenie
Lakier
Materiał półek
Orientacja
Funkcje/Cechy
Styl
Nogi
Trendshows
Położenie
Flaga
Cena
-
Producent
Produkty w promocji
Wysokość
-
Szerokość
-
Głębokość
-


Ekskluzywne regały – nie tylko na książki

Półki wiszące czy regały to odrobinę niedoceniane dotychczas meble, które świetnie sprawdzają się w zakresie przechowywania książek. Szczególnie dobrze w tym temacie radzą sobie te drugie – kreatywne konstrukcje i odporne na ciężar materiały pozwalają im sprawnie zorganizować mniejsze lub większe biblioteczki. Musicie jednak wiedzieć, że jest to tylko jedna z wielu możliwości jakie oferują…

Wchodzące w skład kategorii premium regały ekskluzywne to meble, których zalety z nie mniejszym powodzeniem można wykorzystać w celu eksponowania dekoracji.

Projektanci współpracujących z nami marek przygotowali wiele ciekawych propozycji, które mają szansę trafić w różne upodobania estetyczne. Znajdziecie wśród nich m.in. regały z drewna i metalu o minimalistycznych formach, jak i ekskluzywne regały ze szkła i stali nierdzewnej, wykończone lakierami w kolorze połyskującego srebra lub złota.          

Luksusowe regały do małych i dużych wnętrz

Różnorodność estetyczna to jednak nie wszystko, na co nas stać w tym temacie. Luksusowe regały, jakie tutaj spotkacie oprócz pięknego wyglądu mają do zaoferowania także wiele walorów związanych z ich praktycznym zastosowaniem. Co konkretnie mamy na myśli? Duży wybór względem wymiarów i kształtów.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że możliwości lokalowe nie zawsze pozwalają na wstawienie dużego regału, dlatego zadbaliśmy o to, aby w naszej ofercie znalazły się także ekskluzywne regały odpowiadające potrzebom małych pomieszczeń.Właścicielem marki SfMeble® jest DESIGN AG Anna Guenther (adres prowadzenia działalności: Jurajskie Wzgórze 14, 32-087 Bibice, Polska ) wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Wójta Gminy Zielonki pod numerem 3920, NIP 6772309195, REGON 120798841.Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookies znajdziesz w naszej Polityce prywatności sklepu sfmeble.pl