Kinkiety ekskluzywne
Twój wybór: Usuń wszystko

Kinkiety ekskluzywne (30 produktów)

od najnowszych
  • od najnowszych
  • od najpopularniejszych
  • od najtańszych
  • od najdroższych
  • Wyprzedaż
Twój wybór:
Filtry
Materiał
Kolor
Wykończenie
Rodzaj żarówki
Rodzaj gwintu
Funkcje/Cechy
Styl
Materiał klosza
Kolor klosza
Typ lampy
Źródło światła
Flaga
Cena
-
Producent
Produkty w promocji
Wysokość
-
Szerokość
-
Średnica
-
Głębokość
-


Ekskluzywne kinkiety ścienne

Luksusowe kinkiety jakie oddajemy do Waszej dyspozycji to nie tylko różnorodność materiałów, ale i nowatorskie rozwiązania konstrukcyjne, które można z powodzeniem zastosować względem pomieszczeń o różnym przeznaczeniu. Wśród wybranych przez nas modeli znajdziecie zarówno kinkiety wykonane z transparentnego i kolorowego szkła, jak i kinkiety premium wykorzystujące potencjał ozdobnych abażurów czy metalu.

Luksusowe kinkiety i lampy ścienne

Eleganckie lampy ścienne, jakimi często nazywa się kinkiety ekskluzywne to rozwiązanie zdecydowanie warte uwagi, jeśli poszukujecie dodatkowego oświetlenia pomocniczego.

Takie modele jako główne punkty świetlne w wielu wnętrzach raczej się nie sprawdzą, ale już w roli oświetlenia uzupełniającego poradzą sobie znakomicie. Zwieszone tuż nad sofą w salonie oświetlą przestrzeń do odpoczynku, zlokalizowane w sypialni nad wezgłowiem łóżka umożliwią swobodne czytanie książek, a umieszczone na ścianach w przedpokoju oświetlą drogę do znajdujących się w domu pomieszczeń.Właścicielem marki SfMeble® jest DESIGN AG Anna Guenther (adres prowadzenia działalności: Jurajskie Wzgórze 14, 32-087 Bibice, Polska ) wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Wójta Gminy Zielonki pod numerem 3920, NIP 6772309195, REGON 120798841.Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookies znajdziesz w naszej Polityce prywatności sklepu sfmeble.pl