Lampy podłogowe ekskluzywne
Twój wybór: Usuń wszystko

Lampy podłogowe ekskluzywne (23 produktów)

od najnowszych
  • od najnowszych
  • od najpopularniejszych
  • od najtańszych
  • od najdroższych
  • Wyprzedaż
Twój wybór:
Filtry
Kształt
Materiał
Kolor
Wykończenie
Rodzaj żarówki
Rodzaj gwintu
Funkcje/Cechy
Styl
Materiał klosza
Kolor klosza
Typ lampy
Źródło światła
Flaga
Cena
-
Producent
Produkty w promocji
Wysokość
-
Szerokość
-
Średnica
-
Głębokość
-


Ekskluzywne lampy podłogowe – oświetlenie i dekoracja  

Luksusowe lampy podłogowe, jakie znajdziecie w tym dziale to nie tylko świetne rozwiązanie w zakresie oświetlenia pomieszczeń o różnym przeznaczeniu, ale i doskonały sposób na wniesienie do wystroju wnętrz dodatkowej porcji dekoracyjności.

Piękne, nierzadko finezyjnie zdobione klosze, przybierające nietypowe formy podstawy i wpisująca się w aktualne trendy kolorystyka – lampy podłogowe premium w formie oświetlenia pomocniczego to świetna alternatywa dla pełniących te same funkcje lamp stołowych i kinkietów. Wykorzystanie ich potencjału w takiej formie wnosi do przestrzeni mieszkalnej sporo przytulności, która jest szczególnie mile widziana w salonach.

Luksusowe lampy podłogowe w salonie

Ekskluzywne lampy podłogowe w salonie mogą zostać zaaranżowane w różnych konfiguracjach. Dzięki temu, że są stosunkowo lekkie i mobilne, przeniesienie ich nie stanowi problemu, jeśli w nowym miejscu mają łatwy dostęp do gniazdka. Tego typu modele najczęściej wypełniają niezagospodarowanie i niezajęte przez żadne meble kąty salonów, przez które nie przebiegają bezpośrednio ciągi komunikacyjne.

Nierzadko widuje się je także w towarzystwie foteli i stolików kawowych – w takim położeniu lampy podłogowe ekskluzywne tworzą wygodne miejsca do odpoczynku przed telewizorem i komfortowe kąciki do czytania książek.      Właścicielem marki SfMeble® jest DESIGN AG Anna Guenther (adres prowadzenia działalności: Jurajskie Wzgórze 14, 32-087 Bibice, Polska ) wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Wójta Gminy Zielonki pod numerem 3920, NIP 6772309195, REGON 120798841.Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookies znajdziesz w naszej Polityce prywatności sklepu sfmeble.pl