Procedura zwrotu

PROCEDURA ZWROTU SFMEBLE ONLINE

 1. Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta, Klient będący osobą fizyczną, dokonujący zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą, może odstąpić od umowy sprzedaży towaru bez podania przyczyn w terminie 14 dni od dnia odbioru przesyłki.
 2. Produkt zostaje zwrócony w stanie NIENARUSZONYM ( w przypadku jeśli produkt ma uszkodzenia, klient powinien wcześniej o tym poinformować drogą mailową na adres

  [email protected]

 3. Zwracany towar należy kierować na adres magazynu wraz z przyklejoną żółtą naklejką ZWROT znajdującą się w opakowaniu z numerem zamówienia: Magazyn Meble Design AG ul. Warszawska 7, 32-086 Węgrzce. Do przesyłki prosimy załączyć paragon/fakturę, wypełniony formularz zwrotu. Dodatkowo na maila [email protected] prosimy wysłać wypełniony formularz zwrotu
 4. W przypadku odstąpienia od umowy zwrócimy wszystkie otrzymane Płatności, w tym koszty dostarczenia Towaru (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedawcę), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Klienta użyte w pierwotnej transakcji.
 5. Sprzedawca zastrzega, że może wstrzymać się ze płatnością do czasu otrzymania Towaru lub do czasu dostarczenia mu dowodu jego odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześnie.
 6. Kupujący ponosi koszty zwrotu rzeczy do Sprzedawcy Zwroty nie dotyczą zamówień na firmę lub inną działalność gospodarczą.
 7. Przesyłki odsyłane do Sklepu za pobraniem nie będą przez Sklep odbierane.
 8. Towary wykraczające poza standardową ofertę sklepu, sprowadzane na indywidualne zamówienie dla Klienta nie podlegają zwrotowi.
 9. WAŻNE! Konsument ponosi koszty związane z odesłaniem towaru do sprzedawcy

Druki:

Formularz zwrotu (doc)

Formularz zwrotu (PDF)

 

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki oraz akceptację Polityki prywatności sklepu sfmeble.pl