Różne oblicza szafek na buty

Różne oblicza szafek na buty 1

Szafki na buty i ich różne oblicza

 
Powinniście już zdążyć przywyknąć do naszej różnorodności, jeśli jednak jakimś cudem Wam ona umknęła (swoją drogą – wstyd), to po raz kolejny zaskoczymy Was szerokim wyborem… Tym razem na tapetę wkraczają szafki do butów i różne formy, które mogą one przybierać. Jakie?
Półki i regały na buty – propozycja dla tych, którzy (przynajmniej w kwestii obuwia) nie mają wiele do ukrycia. 
Zamykane szafki na buty – rozwiązanie dedykowane przede wszystkim tym, którzy w nie mniejszym stopniu co i ład, cenią sobie dyskrecję. Za zamykanymi drzwiczkami każda para butów zostanie owiana nutką tajemniczości przed wzrokiem gości.
Organizery na buty – wygodna, a przy tym nie wymagająca zbyt wiele przestrzeni forma przechowywania obuwia. Ten praktyczny wieszak z odpowiednio wyprofilowanymi komorami można przechowywać w szafie w przedpokoju, sypialni bądź w garderobie.
Różne oblicza szafek na buty 2
2
Różne oblicza szafek na buty 3
2
Różne oblicza szafek na buty 4
2

Właścicielem marki SfMeble® jest DESIGN AG Anna Guenther (adres prowadzenia działalności: Jurajskie Wzgórze 14, 32-087 Bibice, Polska ) wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Wójta Gminy Zielonki pod numerem 3920, NIP 6772309195, REGON 120798841.Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookies znajdziesz w naszej Polityce prywatności sklepu sfmeble.pl