Summer deals – najlepszy design w gorących cenach!

Summer deals – najlepszy design w gorących cenach! 1

Lubisz mieszkać pięknie? A w dodatku uwielbiasz zakupy w cenach przyjaznych dla twojego portfela? Zatem nie mogłeś trafić pod lepszy adres! Poznaj nasze Summer Deals – wyjątkowe meble, lampy i dodatki od światowych marek z rabatami sięgającymi nawet do 50%! Może to właśnie ten moment, aby wreszcie wymienić sofę w salonie lub kupić nową lampę do sypialni…? 

Jak zwykle w sfmeble.pl - tutaj z pewnością znajdziesz coś idealnie w swoim stylu! Nie zwlekaj jednak zbyt długo z decyzją – promocja obowiązuje wyłącznie do wyczerpania asortymentu.

Summer deals – najlepszy design w gorących cenach! 2
2
Zobacz kolejne 30 produktów Pokaż więcej 88 30 30 2

Właścicielem marki SfMeble® jest DESIGN AG Anna Guenther (adres prowadzenia działalności: Jurajskie Wzgórze 14, 32-087 Bibice, Polska ) wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Wójta Gminy Zielonki pod numerem 3920, NIP 6772309195, REGON 120798841.Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookies znajdziesz w naszej Polityce prywatności sklepu sfmeble.pl