Szafki na buty - jaka spełni Twoje oczekiwania?

Szafki na buty - jaka spełni Twoje oczekiwania? 1

Jaka szafka na buty najlepiej spełni Twoje oczekiwania?

Zlokalizowana w przedpokoju szafka na buty to najłatwiejszy i zdecydowanie najbardziej popularny sposób na uporządkowane przechowywanie obuwia. Przed jej ostatecznym wyborem należy sobie jednak odpowiedzieć na pytanie, jaka jej forma będzie najlepsza w kontekście naszych indywidualnych preferencji i potrzeb.
 
Otwarta szafka na buty – przybiera formę regału z częściowo lub całkowicie otwartymi półkami. Największym atutem tego rodzaju mebla jest dobra wentylacja ustawionych na jego półkach butów, dzięki czemu udaje nam się zminimalizować ryzyko wystąpienia niekoniecznie przyjemnych zapachów, których kumulacja może pojawić się za zamkniętymi drzwiczkami szafki na buty. Minusem (przynamniej dla niektórych) będzie to, że nic się w niej nie ukryje, dlatego w przypadku pedantycznych estetów, którzy nie lubią narażać swoich ubłoconych trampek na widok gości, nie jest to rozwiązanie szczególnie polecane.
 
Zamykana szafka na buty – w tym przypadku nie ma znaczenia, czy zagoszczą w niej błyszczące nowością szpilki Loubouitn czy znoszone do granic możliwości tenisówki, które zakładamy na poranny spacer z psem. Wszystko pozostanie bezpiecznie ukryte, nawet przed wzrokiem tych najbardziej wścibskich gości. Minusem w porównaniu do szafek otwartych może być jednak ich użyteczność w kontekście odwiedzających nas osób. Otwarty regał na buty to oczywiste zaproszenie do skorzystania z niego również przez gości, podczas gdy zamykana szafka zdaje się być raczej zarezerwowana dla domowników, a przynajmniej dla odwiedzających osób zaglądanie za jej zamknięte drzwiczki może być nieco krępujące.
Szafki na buty - jaka spełni Twoje oczekiwania? 2
2
Szafki na buty - jaka spełni Twoje oczekiwania? 3
2
Szafki na buty - jaka spełni Twoje oczekiwania? 4
2

Właścicielem marki SfMeble® jest DESIGN AG Anna Guenther (adres prowadzenia działalności: Jurajskie Wzgórze 14, 32-087 Bibice, Polska ) wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Wójta Gminy Zielonki pod numerem 3920, NIP 6772309195, REGON 120798841.Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookies znajdziesz w naszej Polityce prywatności sklepu sfmeble.pl