Trendy wystroju wnętrz jesień-zima 2019

Trendy wystroju wnętrz jesień-zima 2019 1

Koniec wakacji to nie tylko spadek temperatur i powrót do pourlopowej rzeczywistości, ale i kolejna sezonowa porcja nowych trendów wystroju wnętrz. Jakie zmiany przyniesie sezon jesień-zima 2019?

Trendy wystroju wnętrz nie są na szczęście aż tak kapryśne, jak te modowe. Owszem, zawsze coś nowego się tutaj pojawia, sporo jest jednak na ogół kontynuacji trendów znanych z poprzednich sezonów. Nie inaczej jest i w trendach wystroju jesień-zima 2019 – znajdziecie tutaj sporo powrotów i ciągów dalszych kierunków zapoczątkowanych już poprzednio. Taką kontynuacją są chociażby welury i welwety, które niezmiennie trzymają się w czołówce aktualnej mody wnętrzarskiej. Tym razem jednak moda ta idzie o krok dalej niż wcześniej – poprzednio ograniczała się do tapicerek sof, foteli oraz krzeseł, teraz wkracza coraz mocniej na poduszki i dekoracje, a nawet na klosze oraz abażury lamp.

W kwestii kolorystyki ponownie dominują naturalne kolory ziemi, nie tylko te wyważone i stonowane, ale i zdecydowanie bardziej nasycone odcienie, jak ochra, terrakota, cynober czy ceglasta czerwień. Całkiem sporą popularnością cieszą się również eleganckie odcienie butelkowej zieleni oraz granatów i szafirów. Na topie niezmiennie pozostają także naturalne materiały, które pięknie komponowały się z poprzednio najmodniejszym trendem wystroju wnętrz w stylu boho oraz eko. Tutaj jednak mała niespodzianka – w sezonie jesień-zima 2019 zalecane jest ich zestawianie z wyrafinowanymi akcentami w stylu glamour (złoto mile widziane w jeszcze większych porcjach niż obecnie).

Trendy wystroju wnętrz jesień-zima 2019 2
2
2
Trendy wystroju wnętrz jesień-zima 2019 3
2
Trendy wystroju wnętrz jesień-zima 2019 4
Zobacz kolejne 30 produktów Pokaż więcej 87 30 30 2

Właścicielem marki SfMeble® jest DESIGN AG Anna Guenther (adres prowadzenia działalności: Jurajskie Wzgórze 14, 32-087 Bibice, Polska ) wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Wójta Gminy Zielonki pod numerem 3920, NIP 6772309195, REGON 120798841.Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookies znajdziesz w naszej Polityce prywatności sklepu sfmeble.pl