Wakacyjny niezbędnik - te akcesoria przydadzą się podczas urlopu!

Wakacyjny niezbędnik - te akcesoria przydadzą się podczas urlopu! 1

Koniec czerwca tuż, tuż... Macie już plany na wakacje? Nawet jeśli nie, to z pewnością w najbliższym czasie je poczynicie. Egzotyczne wyspy, polskie morze czy górskie wędrówki – opcji do wyboru w tym temacie jest naprawdę sporo. Niezależnie jednak od tego, na którą z nich ostatecznie się zdecydujecie, wyjazd będzie wymagał od Was zabrania kilku rzeczy i spakowania walizki. Nie martwcie się tylko z tego powodu, bo to zajęcie wbrew pozorom wcale nie musi kojarzyć się z przykrą koniecznością. Szczególnie, jeśli ma się pod ręką nasz wakacyjny niezbędnik... 

Torby plażowe
Duża materiałowa torba przyda się podczas wypraw na plażę. Zmieścicie w niej nie tylko koc i ręcznik, ale i krem z filtrem czy okulary przeciwsłoneczne.        

Kosmetyczki
Kosmetyczka to coś, czego w Waszym bagażu zdecydowanie zabraknąć nie powinno. Ta z praktycznymi schowkami i przegródkami pozwoli Wam zorganizować sporą ilość kosmetyków.

Koce i ręczniki plażowe
Miękkie koce i narzuty idealnie sprawdzą się podczas pikników czy odpoczynku z książką na świeżym powietrzu.

Butelki na wodę i termosy
Nawadnianie organizmu podczas upałów to bardzo ważna kwestia. Zabierzcie ze sobą w podróż butelkę na wodę wielorazowego użytku (np. taką z filtrem). Takie rozwiązanie jest dużo bardziej ekologiczne niż kupowanie wody w plastikowych butelkach.

Lunchboxy
Wasze plany wakacyjne uwzględniają turystyczne wycieczki? A może wybieracie się na piesze wędrówki z plecakiem? Jeśli tak, to z pewnością przydadzą Wam się lunchboxy. U nas znajdziecie je w różnych rozmiarach i wariantach kolorystycznych.        

Wakacyjny niezbędnik - te akcesoria przydadzą się podczas urlopu! 2
2
Wakacyjny niezbędnik - te akcesoria przydadzą się podczas urlopu! 3
2
Wakacyjny niezbędnik - te akcesoria przydadzą się podczas urlopu! 4
2

Właścicielem marki SfMeble® jest DESIGN AG Anna Guenther (adres prowadzenia działalności: Jurajskie Wzgórze 14, 32-087 Bibice, Polska ) wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Wójta Gminy Zielonki pod numerem 3920, NIP 6772309195, REGON 120798841.Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookies znajdziesz w naszej Polityce prywatności sklepu sfmeble.pl